Афганці з підприємцями зібралися "вимкнути Раду"

Афганці з підприємцями зібралися "вимкнути Раду"

Афганці знову підуть під Раду / Фото: ZN.UA

3 листопада під Верховною Радою зберуться представники 250 організацій, аби висловити своє невдоволення.

В наступний четвер, 3 листопада, під стінами парламенту пройде акція протесту "Вимкни Раду". Про це повідомив начальник штабу Всеукраїнської громадянської акції "Вперед!" Андрій Панайотов, пише "Сегодня".

"Ми закликаємо всіх громадян, яким не байдужа доля країни, прийти 3 листопада під Верховну Раду і вимагати, щоб ці вже ненародних депутати пішли звідти", - сказав він і додав, що учасники акції будуть вимагати саморозпуску парламенту.

Панайотов також повідомив про те, що в акції мають намір взяти участь понад 250 організацій, зокрема афганці, підприємці, а також представники "Союзу перевізників України".

У свою чергу, віце-президент громадського об'єднання "Союз перекладачів Україна" Сергій Овчинников додав, що 3 листопада також відбудеться "Автомайдан".

За словами організаторів акції, останньою краплею для початку "осіннього наступу" стало прийняття парламентом законопроекту про спрощену систему оподатковування. За його словами, депутати не врахували жодної пропозиції, внесеної підприємцями, тому цей законопроект "фактично вбиває малий бізнес у країні".

Читайте також:

БЮТ заблокували трибуну Ради, щоб у афганців не відібрали пільги

Податківці "наїхали" на афганців, бо помилилися адресою

Афганці "замурували" в своєму офісі міліціонерів і податківців

Афганці оголошують загальну мобілізацію через обшук у квартирі лідера

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація