У Тернополі презентували карткову гру про УПА

Ігрова колода включає в себе 126 карт, на них зображені офіцери різних звань, а також предмети озброєння. Половина карт відноситься до УПА, інші - до вермахту.

У Тернополі пройшла презентація карткової гри "За волю!", присвяченої протистоянню УПА і вермахту. Презентацію організація "Пласт" провела у книжковому магазині.

Гру придумав ще в 2004 році житель Канади Андрій Водославський. Виданням зайнялася його компанія Painted Fox Productions. Спочатку гра поширювалася серед місцевої української діаспори, а потім з'явилася і на Україні. У 2011 році вийшло друге видання гри, "більш адаптоване для українського гравця".

Ігрова колода включає в себе 126 карт, на них зображені офіцери різних звань, а також предмети озброєння. Половина карт відноситься до УПА, інші - до вермахту. Гра, відповідно, ведеться за обидві сторони.

За характером гра схожа на Magic the Gathering (по аналогії з якою вона була створена). Карти мають певні властивості, використовуються для захисту і нападу. Кожен гравець має певний запас "одиниць моралі" (аналог "одиниць життя" в MtG), повна його втрата означає програш.

Гра продається за ціною в 180 гривень.

Нагадаємо, рівно рік тому у Львові представили звичайні гральні карти із зображенням лідера ОУН Степана Бандери і інших діячів УПА.

Читайте також:

Карти з портретом Бандери викликали хвилю протестів у Львові

На марш УПА у Львові вийшли вояки у формі СРСР та гітлерівської Німеччини

Партія регіонів не знайшла воїнам УПА місця на цвинтарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: