БЮТ розкритикував законопроект своїх колег про мораль

Серед авторів законопроекту про захист суспільної моралі, зокрема, значаться бютівці.

Законопроект про захист суспільної моралі має бути знятий з розгляду, заявляють у "БЮТ-Батьківщині".

"За привабливою назвою цього законопроекту приховується намагання влади створити додатковий інструмент тиску на засоби масової інформації та інтернет-ресурси, обмежити свободу слова в країні", - йдеться у заяві фракції.

"Цей законопроект є черговою спробою чинного режиму запровадити цензуру, ввівши по суті новий регуляторний орган у сферу ЗМІ", - заявили в "БЮТ-Батьківщині".

Фракція звернулася до всіх парламентських фракцій та груп не підтримувати вказаний законопроект "і знайти інші, демократичні, шляхи до захисту суспільної моралі в Україні".

Як відомо, серед авторів законопроекту про захист суспільної моралі, зокрема, значаться бютівці Андрій Павловський, Павло Унгурян, екс-бютівець Павло Мовчані, а також НУНСівці Руслан Князевич, Лілія Григорович.

Організація Репортери без кордонів занепокоєна ухваленням в першому читанні проекту змін до закону про захист суспільної моралі та вважає, що він порушує Європейську конвенцію про права людини.

Міжнародна федерація журналістів, Європейська федерація журналістів, а також рух "Стоп цензурі" закликали український парламент не ухвалювати цей законопроект, вважаючи його "новим цензурним інструментом".

Нагадаємо, нардепи нарешті визначилися, як відрізнити еротику від порнографії. Бютівці, нунсівці, регіонали, комуніст Євген Царьков й Катерина Ващук з Блоку Литвина зареєстрували у Верховній раді Проект Закону № 7132 про внесення змін до Закону України "Про захист суспільної моралі".

Читайте також:

Депутати збагнули різницю між еротикою та порнографією

Нацкомісія визнала South Park порнографією

У США порнографію визнали проявом свободи слова

З прямого ефіру Нацрадіо прибрали прогноз погоди через критику влади

За імітацію сексу під Радою блогера посадили в колонію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: