За імітацію сексу під Радою блогера посадили в колонію

Блогер сподівавється, що адміністрація колонії визнає його безпечним для суспільства і дозволить виїжджати за межі колонії і навіть жити в Києві.

Журналіста і блогера Олександра Володарського направлено до виправного закладу для відбуття покарання за перформанс з імітацією статевого акту перед будівлею парламенту. Про це він написав у своєму блозі.

За словами Володарського, 1 березня він вирушає відбувати покарання у виправному закладі № 132 у селищі Коцюбинському під Києвом.

"Адміністрація колонії, якщо вирішить, що я не небезпечний для суспільства і заслуговую на довіру, може дозволити мені виїжджати за межі колонії і навіть жити в Києві або знімати житло в межах Коцюбинського", - розповів Володарський.

"Від адміністрації також залежить, чи дозволять мені залишитися на старій роботі (я зараз працюю журналістом, пишу аналітику для сайту "Багнет", можу займатися цим віддалено, мені лише потрібен телефон)", - додав він.

Як відомо, Володарського затримали 2 листопада 2009 року після того, як він разом із партнеркою влаштував перформанс під стінами Верховної ради.

У рамках акції учасники імітували статевий акт. Таким чином, Володарський, за його словами, намагався "привернути увагу суспільства до нетерпимого стану масових порушень прав людини в Україні, що мають місце як внаслідок ганебного законодавства, так і завдяки бездарній та непрофесійній роботі Національної експертної комісії з питань суспільної моралі".

На час слідства його півтора місяці утримували в СІЗО. У вересні 2010 року суд визнав його винним у хуліганстві, вчиненому групою осіб (ст. 296 ч. 2 Кримінального кодексу України) і прийняв рішення про обмеження волі строком на один рік, зарахувавши й термін перебування в СІЗО.

Читайте також:

Активістки FEMEN лякали міліцію голими дупами

У БЮТ визнали, що в арешті родича Кожем'якіна "немає ніякої політики"

Блогера, який нібито підірвав пам'ятник Сталіну, назвали "малолєткою з форумів"

ВідеоІмітація сексу під Радою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: