Боксер на вокзалі забив до смерті інваліда

Боксер на вокзалі забив до смерті інваліда

Ілюстрація / Фото: Обозреватель

Перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, боксер-залізничник зупинив чоловіка, що проходив повз нього і став його бити. 36-річний інвалід не зміг протистояти спортсмену.

В Іркутській області винесено вирок колишньому спортсменові, який забив до смерті випадкового зустрічного на залізничному вокзалі. Загиблий був інвалідом і навіть не міг чинити опір боксеру.

Як повідомляється, суд визнав 20-річного жителя Байкальська Ярослава Зажитського винним у вбивстві людини. Боксерові, який пішов з великого спорту в монтери Східно-Сибірської залізниці, призначено покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з відбуванням у колонії суворого режиму.

Злочин було скоєно ввечері 13 січня 2010 року на станції "Байкальск-Пасажирський". Перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, боксер-залізничник зупинив чоловіка, що проходив повз нього і став його бити. 36-річний інвалід не зміг протистояти спортсмену.

Від отриманих численних тілесних ушкоджень - закритої черепно-мозкової травми, забитих ран, закритої тупої травми живота - потерпілий через 10 годин помер у себе вдома. Сам Ярослав Зажитський з місця пригоди зник.

Засудили боксера за ч.4 ст.111 (умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю людини, що призвело з необережності смерть потерпілого) КК РФ. Зазначимо, що боксер-вбивця отримав не таке вже й суворе покарання. Закон передбачає для таких злочинів від восьми до 15 років ув'язнення в найтяжчих випадках.

Читайте також:

На Львівщині онук забив бабусю до смерті, а тіло спалив

Гастарбайтер забив дружину молотком і пішов відпочивати з дівчатами

На Сумщині чоловік забив до смерті палицею свого прикутого до ліжка брата

Повʼязані теми:

Наступна публікація