Британія хоче взимку переводити годинники вперед, а не назад

Епопея з переводенням годинників у Британії: там хочуть взимку переводити стрілки вперед, щоб знизити кількість ДТП.

Британський уряд розглядає можливість провести трирічний експеримент, в рамках якого годинник взимку будуть переводити на годину вперед, а не назад, як це робиться зараз.

Зараз міністри консультуються з цього питання зі своїми колегами з Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії, оскільки цей експеримент торкнеться мешканців країни в усіх її куточках, передає BBC Russian.

Суть нововведення полягає в тому, щоб Великобританія перейшла на центральноєвропейський час (CET), від якого зараз країна відстає на годину. Взимку Британія живе за Гринвічем (GMT), а навесні переходить на літній час (BST).

Щоб перейти на CET, пропонується влітку використовувати BST плюс одну годину вперед, а взимку - GMT плюс годину вперед.

Прихильники цієї пропозиції стверджують, що подовження світлового дня дозволить зменшити кількість дорожніх аварій і збільшить кількість туристів. Критики вказують, що більш пізній ранок сильно ускладнить життя фермерам.

Нагадаємо, питання переведення годинників наразі є дуже актуальним для українців та росіян – у Москві перехід на зимовий час взагалі скасували, те ж саме хотіли зробити і в Києві, але поки що вирішили відкласти.

У ніч на 30 жовтня за київським часом в Україні стрілки годинника переводяться на годину назад.

Не виключено, що це буде остання зміна часу в країні. Нагадаємо, що депутати спочатку залишили Україну на літньому часу, а потім скасували своє ж рішення. При цьому пообіцявши найближчим часом ухвалити закон про те, щоб і взимку, і влітку країна жила за одним і тим же часом.

Читайте також:

Придністров'я вирішило жити за українським часом

Рада повернула українцям зимовий час

Мєдвєдєв остаточно скасував зимовий час в Росії

Через зимовий час поїзди будуть спізнюватися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: