З прямого ефіру Нацрадіо прибрали прогноз погоди через критику влади

У прямому ефірі Нацрадіо метеоролог заявила, що "такі чудові дні дарує нам природа як компенсацію за той безлад, що відбувається в нашій країні".

Національне радіо відмовилось від прямих включень прогнозу погоди з Укргідрометцентру.

За даними "Української правди", причиною цього став виступ начальника відділу метереологічних прогнозів Людмили Савченко, яка у прямому ефірі розкритикувала ситуацію в країні.

Так, 12 травня під час прямого включення Савченко почала говорити про погоду зі слів про красу природи. Але потім заговорила про "безлад та беззаконня" в Україні.

"Не можна залишатися байдужим до цієї казкової краси, що доповнюється ніжними запахами бузку та конвалій, мелодійними трелями птахів. Часом здається, що такі чудові дні дарує нам природа як компенсацію за той безлад, беззаконня та несправедливість, що відбуваються в нашій країні", - сказала Савченко.

"Незрозуміло як можна не любити цей райський куточок на землі, цю країну, український народ, щоб так знущатися з нього. Поки що нас пестить лише лагідне весняне сонечко. Воно і завтра зігріватиме теплом жителів усієї України – від сходу до заходу, від північних областей до Криму", - продовжила вона.

"І хоч погодні умови в цих регіонах часом бувають різні, та єдиний український народ і дай Боже, щоб нас ніколи і нікому не вдалося роз'єднати", - зазначила Савченко і далі заговорила про погоду.

Після цього було ухвалене рішення випускати прогнози погоди виключно в текстовому режимі або ж в запису. Всі матеріали від Укргідрометцентру будуть попередньо прослуховуватися та редагуватися випусковими редакторами.

Прямих включень з Укргідрометцентру, як це практикувалося впродовж кількох десятків років, не буде, а Людмила Савченко усунена від ефіру.

Інформацію про те, що тепер прогнози погоди виходять в запису, підтвердив перший заступника гендиректора Нацрадіо, керівник дирекції інформаційного мовлення Роман Чайковський.

"Ключовий момент – якщо людина говорить про погоду, вона має говорити про погоду. Це не та тема, яка варта уваги. Коли людина говорить про погоду. Вона має розповідати про погоду оперативно, кваліфіковано, якісно, дотепно, але погоду. От і все", - пояснив Чайковський.

Читайте також:

Журналісти склали список найбільших ворогів ЗМІ: лідирує Табачник

"Репортери без кордонів" зафарбували українську свободу слова червоним

Пародію на Януковича на українському телеканалі не показали (відео)

У ПР назвали анекдоти про Януковича свободою слова

ВідеоЗ прямого ефіру Нацрадіо прибрали прогноз погоди через критику влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: