БЮТ заблокували трибуну Ради, щоб у афганців не відібрали пільги

У перерві в ранковому засіданні фракція БЮТ заблокувала трибуну парламенту, щоб за словами представників БЮТ, у афганців залишились пільги.

20 жовтня, у перерві в ранковому засіданні, фракція БЮТ заблокувала трибуну парламенту.

У президії розташувалися близько 30 депутатів. Окрім відміни закону, за яким без пільг лишаютья афганці та чорнобильці, бютівці також розтягнули у президії банер "Юлі – волю!", вимагаючи її звільнення.

За їхніми словами, вони протестують проти голосування у другому читанні закону про виконання судових рішень.

Опозиція вважає, що переписані прикінцеві положення цього закону свідчать про намагання позбавити соціальних виплат кілька категорій громадян.

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко повідомив, що виплата пільг визначатиметься Кабінетом міністрів.

Раніше нардеп Тарас Чорновіл заявив протилежне до слів Кириленка. За його словами в новому тексті закону просто "консервується фактична ситуація".

"Якщо раніше в прикінцевих положеннях відбувалося скасування усіх пільгових законів і Кабінету міністрів давалося право платити кому завгодно і скільки завгодно, на сьогоднішній день ця норма скасована. Тобто це означає, що ті ж самі чорнобильці і афганці в наступному році отримають не менше, ніж у цьому, це чітко записано в законі – але це і не дає їм гарантії, що будь-який з їхніх законів буде виконаний повністю або хоча б трошки краще, ніж виконувався дотепер", - заявив він.

Як повідомлялося раніше, податкова міліція за підтримки озброєних співробітників спецпідрозділів зранку у четвер, 13 жовтня, проводила обшук в офісі організації ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас" у Києві.

Також обшук проводився у помешканні лідера організації Олександра Ковальова.

У прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві повідомили, що співробітники управління податкової міліції проводили обшук на виконання доручення слідчого відділу податкової міліції ДПА у Донецькій області та постанови Центрального-міського районного суду Макіївки.

Обшук проводився в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ст. 212 ч. 3 Кримінального кодексу України.

Тим часом ветерани Афганістану, за даними "Спільної справи", пов'язують свавілля правоохоронців виключно зі своєю активною політичною діяльністю. Зокрема, у зв'язку з подіями 20 вересня під Верховною радою, коли вони здійснили штурм парламенту, та підготовкою на 14 жовтня, загальноукраїнського Форуму громадянського суспільства, який мав на меті мобілізувати на активну боротьбу усіх воїнів-афганців і дати новий поштовх політичній активності всього суспільства.

Читате також:

Міліцію на афганців нацькували донецькі податківці

Прокуратура каже, що не заводила справу за обшук у афганців

Податківці "наїхали" на афганців, бо помилилися адресою

Афганці "замурували" в своєму офісі міліціонерів і податківців

Афганці оголошують загальну мобілізацію через обшук у квартирі лідера

ВідеоБЮТ заблокували трибуну Ради, щоб у афганців не відібрали пільги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: