Нардепи уже готові залишити пільги афганцям

Прикінцеві положення щодо скасування соціальних виплат викреслені з закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень. Закон поставлений в Раді на голосування 20 жовтня.

З тексту документу, розданого депутатам 20 жовтня для голосування за законопроект у другому читанні, видно, що пункт про скасування пільг афганцям і чорнобильцям викреслено.

"До набрання чинності законом щодо оптимізації розміру державних соцгарантій з урахуванням доходів держбюджету гарантії виплачуються в розмірах і порядку, встановлених Кабміном в межах видатків, передбачених держбюджетом на відповідний рік", - ідеться у законопроекті

"При цьому розмір державних соціальних гарантій на черговий бюджетний рік не може бути визначений меншим, ніж розмір відповідних гарантій станом на 31 грудня попереднього бюджетного року", - додається у ньому.

Як прокоментував це нардеп Тарас Чорновіл, таким чином в законі просто "консервується фактична ситуація".

"Якщо раніше в прикінцевих положеннях відбувалося скасування усіх пільгових законів і Кабінету міністрів давалося право платити кому завгодно і скільки завгодно, на сьогоднішній день ця норма скасована. Тобто це означає, що ті ж самі чорнобильці і афганці в наступному році отримають не менше, ніж у цьому, це чітко записано в законі – але це і не дає їм гарантії, що будь-який з їхніх законів буде виконаний повністю або хоча б трошки краще, ніж виконувався дотепер", - заявив він.

Як повідомлялося раніше, податкова міліція за підтримки озброєних співробітників спецпідрозділів зранку у четвер, 13 жовтня, проводила обшук в офісі організації ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас" у Києві.

Також обшук проводився у помешканні лідера організації Олександра Ковальова.

У прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві повідомили, що співробітники управління податкової міліції проводили обшук на виконання доручення слідчого відділу податкової міліції ДПА у Донецькій області та постанови Центрального-міського районного суду Макіївки.

Обшук проводився в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ст. 212 ч. 3 Кримінального кодексу України.

Тим часом ветерани Афганістану, за даними "Спільної справи", пов'язують свавілля правоохоронців виключно зі своєю активною політичною діяльністю. Зокрема, у зв'язку з подіями 20 вересня під Верховною радою, коли вони здійснили штурм парламенту, та підготовкою на 14 жовтня, загальноукраїнського Форуму громадянського суспільства, який мав на меті мобілізувати на активну боротьбу усіх воїнів-афганців і дати новий поштовх політичній активності всього суспільства.

Читате також:

Міліцію на афганців нацькували донецькі податківці

Прокуратура каже, що не заводила справу за обшук у афганців

Податківці "наїхали" на афганців, бо помилилися адресою

Афганці "замурували" в своєму офісі міліціонерів і податківців

Афганці оголошують загальну мобілізацію через обшук у квартирі лідера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: