Міліцію на афганців нацькували донецькі податківці

Міліцію на афганців нацькували донецькі податківці

Афганці штурмують Раду / Фото: УНІАН

Податківці кажуть, що обшук проводився в рамках кримінальної справи, порушеної за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Співробітники Управління податкової міліції ДПА у м. Києві на виконання доручення слідчого відділу податкової міліції ДПА у Донецькій області та постанови Центрального-міського районного суду м. Макіївки проводили обшук за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська 65.

Як повідомили у прес-центрі Державної податкової адміністрації у м. Києві, обшук проводився в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ст. 212 ч. 3 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, сьогодні прес-служба громадянського руху "Спільна справа" розповсюдила повідомлення, що податкова міліція за підтримки озброєних співробітників спецпідрозділів сьогодні зранку проводила обшук в офісі організації ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас".

Також обшук проводився у помешканні лідера організації Олександра Ковальова, повідомляла прес-служба руху.

Як підкреслили у "Спільній справі", ветерани Афганістану пов'язують свавілля правоохоронців виключно зі своєю активною політичною діяльністю. Зокрема, у зв'язку з подіями 20 вересня під Верховною Радою, коли вони здійснили штурм парламенту, та підготовкою на завтра, 14 жовтня, загальноукраїнського Форуму громадянського суспільства, який мав на меті мобілізувати на активну боротьбу усіх воїнів-"афганців" і дати новий поштовх політичній активності всього суспільства, зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, 20 вересня учасники мітингу під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Читайте також:

Афганці "замурували" в своєму офісі міліціонерів і податківців

Афганці оголошують загальну мобілізацію через обшук у квартирі лідера

Афганці почали наступ в регіонах

До регіоналів не доходить, чого хочуть афганці

Тігіпко пообіцяв афганцям, що без їх узгодження пільги не чіпатимуть

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація