Москаль звернувся до ГПУ з приводу "Лікарні майбутнього" дружини Ющенка

Дата публікації
Перегляди
2029
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Москаль звернувся до ГПУ з приводу "Лікарні майбутнього" дружини Ющенка

Геннадій Москаль. Ілюстрація

Нардеп від НУ-НС Геннадій Москаль направив звернення до Генпрокуратури з приводу "Лікарні майбутнього", будівництво якої насьогодні так і не розпочато.

Нардеп від НУ-НС Геннадій Москаль направив звернення до ГПУ з проханням провести ретельну перевірку всіх обставин так і не розпочатого будівництва "Лікарні майбутнього" і встановити, куди поділися зібрані благодійні кошти.

Про це повідомили у прес-службі Москаля.

За його словами, сім'я колишнього Президента України Віктора Ющенка, яка є засновником Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000", ще в 2006 році розпочала збір коштів на Дитячу лікарню майбутнього.

"У 2010 році було повідомлено, що фонд зібрав достатньо коштів для початку будівництва лікарні.Ще в 2009 для цього виділили ділянку в Голосіївському районі Києва неподалік від лікарні "Феофанія". Досі на ній нічого не побудовано. Куди поділися кошти благодійників та громадськості, так і не відомо",- заявив Москаль.

За його словами, на сьогоднішній день в Україні порушується маса кримінальних справ за шахрайство та зловживання владою, однак збитки, завдані громадськості України, оцінити неможливо.

"Цікаво, чому на сьогодні так і не дана правова оцінка цьому факту?", - дивується нардеп.

Раніше президент Віктор Янукович прийняв рішення про участь держави в завершенні проекту Дитяча лікарня майбутнього. Проект патронується фондом "Україна-3000" Катерини Ющенко.

Читайте також:

Янукович добудує лікарню дружини Ющенка

Росіяни відмовились платити 15 млн доларів дружині Ющенка

В Україні бракує лікарень для онкохворих дітей

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2029
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація