Янукович поклявся не нав'язувати свою Конституцію

Президент запевнив, що не нав'язуватиме країні свого бачення конституційних змін і підготує умови для незалежної та відкритої роботи Конституційної асамблеї.

Влада не нав'язуватиме країні свого бачення конституційних змін.

Про це заявив президент Віктор Янукович, виступаючи на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності.

"З метою підготовки проекту нового Основного Закону розпочне роботу Конституційна асамблея, яка об'єднає представників всіх зацікавлених політичних сил та громадських організацій, готових до серйозної, професійної дискусії з конституційних проблем", - зазначив він.

"Влада не нав'язуватиме країні свого бачення конституційних змін і підготує умови для незалежної та відкритої роботи Конституційної асамблеї", - наголосив президент.

Також, за словами Януковича, "триватиме реформа державного управління".

"Відбудеться подальше скорочення бюрократичного апарату. Дії чиновників будуть постійно відстежуватися в рамках системи антикорупційних заходів. Бізнесу на державі буде поставлено крапку", - заявив він.

"Важливим елементом зміцнення демократії стане створення суспільного мовлення, додаткових гарантій відкритості влади та доступу незалежних засобів масової інформації до важливої інформації", - сказав президент.

Нагадаємо, День Соборності України відзначають в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося на Софійській площі Києва 22 січня 1919 року. Свято відзначається щороку з 1999 року.

У січні 1990 року в річницю об'єднання УНР і ЗУНР між Києвом і Львовом вишикувався живий ланцюг, в акції взяли участь близько мільйона українців.

Читайте також:

 

Україна відзначає День Соборності: опозиція об’єднується

У Києві прапорами УНР і ЗУНР "об'єднали" Схід та Захід

Україна відзначає День Соборності: опозиція об’єднується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: