Для роботи в Москві українцям доведеться здавати відбитки пальців

Для роботи в Москві українцям доведеться здавати відбитки пальців

Росія хоче зробити більш жорсткими правила перебування в країні для заробітчан

Московська влада запропонувала ввести обов'язкову процедуру дактилоскопування іноземців-заробітчан.

Влада Москви збирається запровадити обов'язкову процедуру зняття відбитків пальців для іноземців (у тому числі й українців), які хочуть отримати дозвіл на роботу в російській столиці.

"УФМС Росії по Москві спільно зі столичним управлінням МВС Росії направить до ФМС Росії пропозиції про запровадження обов'язкової процедури дактилоскопування для іноземців та осіб без громадянства при видачі дозволів на роботу", - пише РИА Новости з посиланням на джерело в міській адміністрації.

За неофіційними даними, відповідне рішення координаційної наради щодо забезпечення правопорядку в Москві затвердив мер Сергій Собянін.

Тим часом ФМС Росії пропонує зробити обов'язковим для трудових мігрантів, які приїжджають працювати до Росії, знати російську мову хоча б на мінімальному рівні.

"Кожен мігрант, який приїжджає до Росію, має знати хоча б основи російської мови", - заявив голова ФМС РФ Костянтин Ромодановський.

За його даними, зараз в Росії перебувають близько 9 мільйонів іноземних громадян, більшість з яких приїжджає з країн СНД і близько 29% з них не знають російської мови.

Влітку ФМС вже пропонувала ввести спеціальні тести на знання російської мови. Законом поки це не передбачено. Однак з відповідною ініціативою вже виступив голова Держдуми Борис Гризлов.

Нагадаємо, Росія є основним працедавцем для українських заробітчан. Такий висновок можна зробити, виходячи з даних про об'єми приватних грошових переказів, опублікованих Національним банком. Так, за інформацією НБУ, за перший квартал цього року об'єм приватних переказів із Росії склав 376,6 млн доларів, або 29,2% від усіх надходжень

Читайте також:

Україна лідирує за кількістю мігрантів до Росії та Польщі

Мігрантів зобов'язали платити за право працювати в Росії

У Новосибірську повстали китайці: "Віддай мені зарплату, я хочу додому"

Найбільше грошей українські заробітчани переказують з Росії

Повʼязані теми:

Наступна публікація