Мігрантів зобов'язали платити за право працювати в Росії

Мєдвєдєв підписав новий закон: щоб працювати в Росії, іноземці будуть змушені здавати відбитки пальців та купувати "трудові патенти".

У Росії змінено закон, який регламентує трудову діяльність іноземців у країні. Відповідний документ 20 травня підписав президент РФ Дмитро Мєдвєдєв.

Згідно із новим законом, щоб отримати дозвіл на роботу, мігранти повинні будуть сфотографуватися і пройти обов'язкову дактилоскопічну експертизу.

Крім того, для роботи на території РФ іноземцям необхідно буде отримати спеціальний патент, вартість якого становитиме 1000 рублів (трохи більше 30 доларів) на місяць.. Він буде оформлятися на строк від одного до трьох місяців з правом продовження на термін до одного року. Поправки торкнуться насамперед мігрантів, що працюють у фізичних осіб.

Закон також передбачає пільгові правила для висококваліфікованих фахівців-іноземців. До цієї категорії належать люди, які отримують від роботодавця не менше двох мільйонів рублів на рік. Їм не обов'язково буде фотографуватися і проходити дактилоскопію, а термін перебування в країні може бути продовжений до трьох років у разі продовження трудового договору. Цікаво, що, виходячи з пріоритетів розвитку російської економіки, уряд РФ має право знижувати вимоги до розміру заробітної плати (винагороди) таких іноземних громадян.

Поправки до російського законодавства поклали на роботодавців обов'язок повідомлення не тільки про залучення іноземного працівника, а й про розірвання з ним договору, а також про надання йому відпусток без збереження заробітної плати тривалістю більше одного календарного місяця протягом року.

Інформація про всіх іноземних громадян та надані їм дозволи буде зберігатися в базі даних при Федеральній міграційній службі (ФМС).

Читайте також:

Таджики протестують проти "Наша Russia" і загрожують погромами

За рік гастарбайтери надіслали до України 3 млрд доларів

"Професії майбутнього", які виникнуть у найближчі 20 років

Найменш корисні професії в Україні: банкіри, рекламісти та податкові консультанти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: