Росія зобов'яже всіх мігрантів знати російську мову

Голова Держдуми Росії Борис Гризлов ініціював ухвалення закону про обов'язковість знання російської мови для мігрантів, які збираються працювати в країні.

У Росії знання російської мови для всіх мігрантів зроблять обов'язковим, з відповідною ініціативою виступив голова Держдуми Борис Гризлов.

На думку Гризлова, мігрантам не обов'язково здавати іспит на знання російської мови, достатньо тільки тестування, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

"Це буде щось на зразок тестування Тільки після тестування людина може розраховувати на роботу в нашій країні", - зазначив глава Держдуми.

Він також нагадав, що "близько 10% населення Росії становлять мігранти, які до нас приїжджають, працюють".

вважаю, що прийшов час прийняти закон про обов'язковість російської мови для того, щоб ті, хто в'їжджає до Росії, отримати право на роботу. Тільки знаючи російську мову можна, по-перше, почитати наші закони і бути правопослушними і захищеними громадянами, тому що закон нас не тільки зобов'язує, а й захищає",- підсумував Гризлов.

Нагадаємо, Україна лідирує у списку нових мігрантів до Росії, Польщі та Чехії. Такий висновок зробили експерти Організації з економічної співпраці та розвитку (ОЕСР), що об'єднує розвинені країни світу.

Починаючи з 2005 року в Україні спостерігається стабільна тенденція перевищення припливу мігрантів над кількістю охочих покинути країну. Як повідомляє Інститут демографії, в 2010 році в Україні зареєструвалося 30810 осіб, виїхало - 14677. Серед країн - "відправників" легальних іммігрантів в Україну лідирують колишні республіки СРСР. На першому місці Росія з 13920 іммігрантами, на другому Молдова - 3728, на третьому Узбекистан - 1911.

Читайте також:

Заробітчани щорічно шлють в Україну до 8 мільярдів доларів

Польща спростила працевлаштування українців

15% українців хочуть назавжди покинути свою батьківщину

Найбільше грошей українські заробітчани переказують з Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: