Янукович добудує лікарню дружини Ющенко

Вже в 2011 році планується виділення на реалізацію проекту близько 200 млн. грн. У загальній складності на завершення будівництва знадобиться 500 млн. грн.

Президент Віктор Янукович прийняв рішення про участь держави в завершенні проекту Дитяча лікарня майбутнього. Проект патронується фондом "Україна-3000" Катерини Ющенко.

Як повідомляє джерело в профільному комітеті Верховної ради, вже закінчений фінансовий аудит проекту. Порушень у використанні зібраних за п'ять років існування проекту благодійних коштів (а це близько 119 млн. грн.) не виявлено. У той же час від людей, які знають про підсумки аудиту, стало відомо, що частину благодійних коштів, призначених на будівництво лікарні, фонд витратив на придбання обладнання для лікарень в регіонах.

Вже в 2011 році планується виділення на реалізацію проекту близько 200 млн. грн. У загальній складності на завершення будівництва знадобиться 500 млн. грн. Мова йде також про можливе залучення додаткових фінансових коштів благодійників (у тому числі зарубіжних).

За словами джерела, висока ймовірність того, що куратором проекту з боку держави стане голова комітету Верховної ради з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва. Вже в лютому будівельний майданчик має намір відвідати прем'єр-міністр Микола Азаров.

Нагадаємо, міжнародний благодійний фонд "Україна 3000", Благодійний фонд "Дитяча Лікарня майбутнього" повідомляє потенційним покупцям корпоративних прав Корпорації "Індустріальний Союз Донбасу" про наявність додаткових фінансових обтяжень, які існують відносно даного активу. Фонди нагадали корпорації про зобов’язання в 15 мільйонів доларів.

Головою фонду "Україна 3000" є дружина президента України Катерина Ющенко.

Раніше 50% + 2 акції однієї з найбільших українських металургійних компаній - корпорації "Індустріальний Союз Донбасу" - перейшли під контроль росіян.

 

Читайте також:

Янукович поклявся не нав'язувати свою Конституцію

Янукович засудив тих, хто досі сумнівається у єдності України

Для Януковича викупили вагон у японському поїзді за 103 920 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: