В Україні бракує лікарень для онкохворих дітей

На всю Україну лише 2 спеціалізованих центри для лікування онкохворих дітей. Має бути один на кожен мільйон населення.


Голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" Катерина Ющенко разом з дружинами голів іноземних дипломатичних місій в Україні та українських дипломатів відвідали Центр дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку спеціалізованої дитячої лікарні "Охматдит".

Катерина Ющенко подякувала дружинам голів іноземних дипломатичних місій в Україні за їхню благородну ініціативу. "Дуже приємно, що дружини іноземних послів створили клуб для того, щоб займатися благодійною діяльністю", – сказала вона.

Катерина Ющенко в онколікарні
УНІАН
Катерина Ющенко в Центр дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку
Гості передали усім 50 пацієнтам Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку подарунки: іграшки, книги і набори для малювання.
Також центр отримав подарунок від Міністерства закордонних справ – медичне обладнання на загальну суму близько 35 тис. гривень.

Центр дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку спеціалізованої дитячої лікарні "Охматдит" є провідним закладом із діагностики лейкемії та злоякісних лімфом. Центр оснащений сучасним обладнанням для проведення трансплантації кісткового мозку. Сюди приїжджають діти з усієї України. Курс лікування тут триває від 3 до 6 місяців.

Усього в Україні тільки два таких центри, хоча має бути один на кожен мільйон населення.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: