В Україні бракує лікарень для онкохворих дітей

На всю Україну лише 2 спеціалізованих центри для лікування онкохворих дітей. Має бути один на кожен мільйон населення.


Голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" Катерина Ющенко разом з дружинами голів іноземних дипломатичних місій в Україні та українських дипломатів відвідали Центр дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку спеціалізованої дитячої лікарні "Охматдит".

Катерина Ющенко подякувала дружинам голів іноземних дипломатичних місій в Україні за їхню благородну ініціативу. "Дуже приємно, що дружини іноземних послів створили клуб для того, щоб займатися благодійною діяльністю", – сказала вона.

Катерина Ющенко в онколікарні
УНІАН
Катерина Ющенко в Центр дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку
Гості передали усім 50 пацієнтам Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку подарунки: іграшки, книги і набори для малювання.
Також центр отримав подарунок від Міністерства закордонних справ – медичне обладнання на загальну суму близько 35 тис. гривень.

Центр дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку спеціалізованої дитячої лікарні "Охматдит" є провідним закладом із діагностики лейкемії та злоякісних лімфом. Центр оснащений сучасним обладнанням для проведення трансплантації кісткового мозку. Сюди приїжджають діти з усієї України. Курс лікування тут триває від 3 до 6 місяців.

Усього в Україні тільки два таких центри, хоча має бути один на кожен мільйон населення.


ВідеоОнкохворим дітям привезли подарунки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: