Суд скасував ліквідацію трьох українських шкіл на Донбасі

Суд скасував ліквідацію трьох українських шкіл на Донбасі

Суд скасував рішення Макіївської міськради про закриття шкіл. Представники влади не були присутні на жодному засіданні суду.

Донецький апеляційний суд скасував рішення Макіївської міськради про ліквідацію україномовних шкіл №3, №27 і №100. Про це повідомила прес-служба партії "Україна Майбутнього".

Зокрема, апеляційний суд скасував постанову Центрально-Міського районного суду Макіївки від 2 червня 2011 року, яким було скасовано припинення рішення Макіївської міськради від 25 березня 2011 про ліквідацію трьох україномовних шкіл №3, 27, 100.

"Представники влади не були присутні на жодному засіданні апеляційного суду, затягували процес та уникали відкритої дискусії з батьками учнів. Крім того, переконані у вдалому результаті чиновники не дочекалися вердикту судді та почали розформовувати шкільне майно", - зазначили у прес-службі.

Рішення апеляційного суду оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, на Донбасі була розроблена Регіональна дорожня карта щодо оптимізації бюджету. За цим документом в 2011 році в області влада планувала закрити 26 шкіл.

У лютому навколо донецької україномовної школи №111 вибухнув скандал: батьки учнів заявляли про готовність до самоспалення у разі закриття цього навчального закладу.

Завдяки протестам батьків учнів, кілька шкіл вдалося вберегти від закриття.

Читайте також:

В українській школі у Донецьку міліція опитала дітей, чи готові вони на самоспалення

У Донецьку закриють школу через церковний готель УПЦ МП

Українську школу у Донецьку відстояли

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів