Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На українсько-польському кордоні ростуть кілометрові черги

Стояти в них людям доводиться приблизно по 5 годин.

Пункт пропуску Краковець-Корчова найпопулярніший, а відтак  тут затори найбільші, йдеться в ТСН.19.30.

Тут є заробітчани, які після католицьких свят повертаються на роботу, але їх небагато. Здебільшого тут стоять люди, які цілими родинами їдуть на вихідні та на Різдво до країн Євросоюзу, зокрема на лижні курорти.  З автомобільних номерів розуміємо що тут вся Україна. Подорожувальники з Києва, Вінниці, Дніпра, Тернополя, Волині. Люди нудиться в черзі, дехто спить просто в авто, їжу та напої купують на заправках

 «Дуже довго стоїмо, не їдемо зовсім, не знаю, чому так сталося, але бачити мала дитина, але стоїмо як усі, хотілося, щоб скоріше якось рухалось», - каже один з туристів  Ігор Потапенко.

Люди між собою обговорюють, що  повільно працюють польські прикордонники. Мовляв, пропускають по 5 машин на годину. А от їхні українські колеги стверджують, пасажиропотік на виїзд з України у ці дні збільшився прогнозовано, вони готувалися. Загалом пропускна спроможність пункту пропуску 3 тисячі автомобілів за добу, зараз пропускають ще більше. Приблизно 60 авто за годину.

Відео На українсько-польському кордоні знову вишикувались кілометрові черги

Стояти в них людям доводиться приблизно по 5 годин. Прикордонники кажуть, що це прогнозовано і традиційно. Бо у розпал свят українці масово їдуть на відпочинок до Європи. ТСН зібрала інформацію і готова розказати, де ситуація зараз найскладніша.  

На українсько-польському кордоні знову вишикувались кілометрові черги

 «Збільшено чисельну кількість персоналу, що несе службу в пунктах пропуску, відкрито додаткові смуги руху для пропуску осіб і транспортних засобів. Також проводяться постійно чотирьох сторонні зустрічі з колегами з митної служби, а також з колега з суміжної сторони республіки Польща щодо пришвидшення пропускних операцій», - повідомив  керівник відділення інспекторів прикордонної служби Краківець Сергій  Веретільник

Декотрих подорожувальників прикордонники перенаправляють на інші, менш завантажені пункти пропуску.Черги на західному кордоні будуть ще сьогодні завтра, припускають прикордонники.

6-7 січня тут буде порожньо.  Нову хвилю черг очікують з 8 січня, коли українські заробітчани масово повертатимуться на роботу до Євросоюзу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції