На Волині нашестя бобрів, які гризуть дамби

У Волинській області нараховується уже близько 5 тисяч, їхня кількість постійно збільшується. Чиновники бояться, що гризуни зруйнують дамби.

У Волинській області через різке зростання популяції бобрів назріває проблема постійного руйнування дамб.

На сьогодні бобрів у регіоні нараховується близько 5 тисяч. Якщо кілька років тому вони зустрічались лише у північних районах, то сьогодні їх можна побачити на будь-якому водному об'єкті області, розповіли у Волинському виробничому управлінні водних ресурсів та водного господарства.

Чиновники зауважили, що бобри завдають значної шкоди захисним дамбам, будують загати і руйнують береги річок і меліоративних каналів. Внаслідок цього підтоплюються і затоплюються сільськогосподарські угіддя, лісові масиви і території населених пунктів.

Усунення наслідків діяльності бобрів потребує значних фінансових затрат та людських ресурсів. Щорічно Камінь-Каширське, Любешівське, Ратнівське та й інші управління водного господарства області виділяють на ремонти дамб і ліквідацію бобрових загат десятки тисяч гривень.

Облводгосп неодноразово звертався до профільних організацій з пропозицією щодо переселення бобрів або вжиття інших заходів з мінімізації збитків від їхньої діяльності, але й досі ця проблема залишається невирішеною, повідомили у відомстві. Тим часом, наголосили там, у сусідній Білорусі, яка також потерпає від життєдіяльності бобрів, чисельність їхньої популяції вже давно регулюється на державному рівні.

Читайте також:

На Донбас прийшли голодні вовки з Росії

В Одеській області корови почали вибухати від обжерливості

Винуватцями руйнівних повеней в Польщі стали бобри

У Росії 300 тисяч курчат-бройлерів викинули гинути на мороз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: