Партія Ющенка накопичила борг в 80 мільйонів

"Наша Україна" заборгувала 35 млн Олександру Третьякову, близько 45 млн грн - борги по зарплаті і Пенсійний фонд і близько 2 млн Давиду Жванії - за оренду офісу.

Борги партії "Наша України" наразі складають близько 80 мільйонів гривень.

"Сьогодні ситуація критична. 80 мільйонів гривень боргів", - заявив "Дзеркалу тижня. Україна" глава виконкому партії Сергій Бондарчук.

"З них 35 мільйонів становить борг Олександру Третьякову, який справді виграв усі суди. Інші 45 мільйонів - це заборгованість із зарплати перед працівниками та Пенсійним фондом", - розповів Бондарчук.

Ще близько 2 мільйонів гривень партія винна Давиду Жванії за оренду офісу.

Про історію боргу перед Третьяковим розповів Роман Безсмертний, голова виконкому "Нашої України" з грудня 2006 року по липень 2007 року.

За його словами, в 2005 році в парламенті відпрацьовувався закон про політичні партії, що передбачав не лише відшкодування застави за участь у виборах тим, хто пройшов до парламенту, а й державне фінансування.

"Очікуючи включення бюджетного механізму, я як голова виконкому взяв кредит. Третьяков виступив як гарант цього кредиту. Але ми не могли знати, що ця відкрита модель буде зламана державою - були внесені зміни в законодавство, і ми не одержали не тільки фінансування, а й застави", - сказав він.

Однак, як стало відомо ZN.UA, гроші за вибори 2006 року прийшли на рахунок НСНУ в кінці 2007-го і про них Безсмертний, що на той час уже подав у відставку, не знав.

Видання має у розпорядженні дві платіжки за жовтень 2007-го, де НСНУ отримала від ЦВК 35 мільйонів 880 тисяч гривень. До цих документів наразі і апелює Третьяков.

У ЦВК пояснили, що справді це була застава й гроші, повернуті як відшкодування витрат на агітацію в період виборчої кампанії.

Видання уточнює, що платіж призначався не "Нашій Україні", а НСНУ, який представляли на той момент, власне, Народний союз "Наша Україна", Народний рух України, Християнсько-демократичний союз, Українська республіканська партія "Собор", Конгрес українських націоналістів і Партія промисловців та підприємців України.

Читайте також:

"Наша Україна" вимагає заборонити популярізацію комунизму

"Наша Україна" ініціюватиме проведення дострокових парламентських виборів

Ющенка не буде в списках "Нашої України" на виборах

"Наша Україна" обіцяє об´єднатися зі "Свободою" до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: