Названі причини аварії на луганській шахті

Експерти назвали причини аварії на шахті «Краснокутська»: куріння, незабезпечення працівників обладнанням та неправильна експлуатація вентилятора.

Аварія, що сталася 4 серпня 2011 року на шахті «Краснокутська», державного підприємства «Донбасантрацит» (Красний Луч, Луганська область) сталася внаслідок грубих порушень вимог «Правил безпеки у вугільних шахтах».

Визначено декілька причин аварії: порушення заборони куріння в шахтах, безперервності роботи вентилятора місцевого провітрювання та контролю подачі повітря; забезпечення працівників сигналізаторами метану суміщеними з головними світильниками. Такого висновку дійшла експертна комісія з розслідування причин та обставин групового нещасного випадку у ВП «Шахта «Краснокутська» ДП «Донбасантрацит».

Крім цього, було порушено вимоги «Інструкції з контролю складу рудникового повітря, визначення газовості й установленню категорії шахт за метаном», в частині виведення телеінформації від датчиків метану про стан газової обстановки у виробках.

Також, цю шахту віднесено до небезпечних за раптовими викидами вугілля та газу.

Нагадаємо, 4 серпня об 11.40 в місті Красний Луч Луганської області на шахті "Краснокутська"  стався спалах метану, в результаті якого постраждали 23 гірників.

Читайте також:

На Луганщині сталася нова аварія на шахті: 23 постраждалих

Через вибух на шахті "Краснокутська" на Луганщині порушено кримінальну справу

Один із постраждалих на шахті “Краснокутська” помер у лікарні

Названо причину аварії на шахті "Суходольська-Східна"

ВідеоОдин із постраждалих на шахті “Краснокутська” помер у лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: