Немовля, яке померло після щеплення, не врятували через відсутність реанімобіля

Експерти вважають, що 7-місячну дівчинку, яка померла після щеплення, можна було врятувати, якби в поліклініці був реанімобіль.

Маленьку дитину, яка загинула після вакцинації в Донецькій області, можна було врятувати.

Такого висновку дійшли експерти, котрі вивчили випадок смерті дитини.

7-місячна Сніжанна Р. з Донеччини могла б отримати своєчасну допомогу, якби в дитячій поліклініці, куди звернулися батьки, був реанімобіль.

Як повідомлялося, 21 вересня в поліклініку 2 МКДБ 5 м. Донецька звернулися батьки дівчинки, дитина перебувала у важкому стані. Бригада швидкої допомоги, викликана черговим лікарем, відмовилася транспортувати дитину через її важкий стану (попередній діагноз – гострий менінгіт, нейроінфекція).

Лікарям довелося викликати й чекати спеціалізовану бригаду – реанімацію. Реанімаційна бригада транспортувала дитину в Центральну міську клінічну лікарню 1, проте по дорозі до установи лікарі зафіксували клінічну смерть дівчинки.

Попередній патанатомічний діагноз – набряк головного мозку. Як стверджують фахівці, він міг настати внаслідок невчасного надання необхідної медичної допомоги.

Через очікування спеціалізованого автомобіля було упущено час, а перебіг хвороби, як висловлюються лікарі, виявився блискавичним. Реаніматологи зробили все можливе, проте їхні зусилля з незалежних від них причин були докладені занадто пізно.

Нагадаємо, 27 вересня у Донецьку на п'яту добу після щеплення померла 7-місячна дівчинка. Батьки дитини впевнені, що її смерть спричинила саме введена вакцина.

Дитині було зроблене щеплення вакциною "Пентаксим", що захищає від таких захворювань, як дифтерія, правець, коклюш, поліомієліт і гемофільна інфекція.

Читайте також:

У Донецьку 7-місячна дитина померла після щеплення

МОЗ закликало "не розпалювати в державі настрої проти вакцинації"

На Волині після вакцинації померло ще одне немовля

Янукович відновить довіру до вакцинації, яку заборонили у 2008-му

ВідеоДитина померла після щеплення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: