Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ запропонувало нові правила вакцинації дітей

Відомство хоче одночасно заощадити кошти та підвищити рівень вакцинації.

Міністерство охорони здоров'я України опублікувало проект змін до календаря щеплень. Зміни у разі їхнього схвалення стосуватимуться насамперед дітей.

Нововведеннями у міністерстві хочуть заощадити гроші та підвищити рівень вакцинації.

Про це повідомляє "Сегодня".

Закуповувати комбіновану вакцину проти кількох інфекцій дешевше, ніж ту, яка бореться тільки з однією.  Через це чиновники хочуть об'єднати імунізацію проти гепатиту В з щепленням проти дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту.

У відомстві сподіваються, що після змін в лікарнях буде менше черг, діти отримуватимуть менше навантаження на організм і стрес від щеплення.

Ще однією з пропозицій в МОЗ є скасування повторного щеплення проти туберкульозу в 7 років. Це одна з рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я. При цьому лікарі впевнені, що комбіновані вакцини ніяк не вплинуть на якість щеплення.

Згідно зі статистикою кожні 20 секунд у світі помирає дитина - від хвороби, яку можна було би попередити вакцинацією. Серед українців існує думка, що дитина може померти і від самої вакцини, тому батьки відмовляються від щеплень.

ВідеоПравда і міфи про вакцинацію

Виявляється, 70% часу виготовлення вакцини йде на перевірку її безпеки. У новій рубриці “Правда чи міф” Неля Шовкопляс та дитячий інфекціоніст Катерина Булаєва обговорили поширені міфи, пов'язані з вакцинацією.

Правда і міфи про вакцинацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції