Новим головою Держмитниці призначений комуніст

Компартія отримала ще одну високу посаду у владі - керівником митниці став депутат-комуніст Ігор Калєтнік.

Новим керівником Держмитслужби призначено народного депутата від Комуністичної партії Ігоря Калєтніка. Колективу митниці нового главу представив міністр фінансів Федір Ярошенко.

"Ви добре знайомі з Ігорем Григоровичем. Він фахівець митної справи, професійна людина, яка добре знає вашу справу. Він має стратегію розвитку вашої Служби, його бачення майбутнього митної справи цілком узгоджується з економічним розвитком держави", - процитувала прес-служба Держмитниці міністра фінансів.

Перед 18-тисячним колективом митників уряд поставив завдання створити рівні конкурентні умови для роботи бізнесу в Україні, єдині підходи до обслуговування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян, а також забезпечити безумовне виконання бюджетних завдань.

Колективу Держмитслужби були також представлені перший заступник голови служби Анатолій Гутник і заступник голови служби Віталій Щербань.

Разом з тим було проінформовано про звільнення з займаних посад відповідно Ігоря Піковського та Олександра Мухіна.

Ігор Калєтнік є депутатом ВР від Компартії, працював у митних службах і має звання Почесного митника України, отримане у 2001 році.

Працював у Вінницькій і Подільській митницях, очолював Херсонську (1995-2000), Рава-Руську (2000), Галицьку (2000-2002), Роздільнянську (2002) митниці. У 2003-2005 роках очолював Чорноморську регіональну митницю, також в різний час працював начальником Управління по боротьбі з контрабандою, Департамент боротьби з митними правопорушеннями тощо.

Раніше повідомлялося, що призначення Калєтніка було останньою кадровою умовою комуністів, невиконання якої загрожувало розвалом чинної коаліції у Верховній раді.

Нагадаємо, у середу, 24 березня, інший висуванець комуністів, Василь Волга, очолив Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг.

В той же час, представники КПУ називали кадрову політику президента Віктора Януковича та уряду Миколи Азарова несправедливою й були незадоволені кількістю посад, отриманих ними.

Читайте також:

Висуванець комуністів Волга очолив Держфінпослуг

Бродський очолив держкомітет з регулювання підприємництва

У коаліції намітився розкол: Симоненко розкритикував Януковича і Тігіпка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: