Нову справу проти Тимошенко передадуть до суду до Нового року

Нова справа об'єднує у собі 4 кримінальні справи, пов'язані з ЄЕСУ.

Податкова міліція обіцяє до кінця грудня 2011 року передати нову  справу проти Юлії Тимошенко до суду.

Про це заявив перший заступник начальника Податкової міліції Анатолій Яковинець.

За його словами, слідчі більше не планують допитувати Тимошенко у СІЗО, оскільки вона "не співпрацює зі слідством" і відмовилася давати свідчення.

Яковинець також спростував інформацію захисту Тимошенко про те, що слідчі допитували її впродовж цілих днів 10 і 11 листопада.

За його словами, слідчий перебував у камері 10 та 11 листопада "кожного разу по 10 хвилин, допоки тривало складення протоколу про відмову Тимошенко давати свідчення".

Яковинець сказав, що відповідні дії відбувалися з дозволу лікарів, а крім того Тимошенко відмовилася підписувати протокол про відмову давати свідчення – і це зробив за неї адвокат Сергій Власенко.

Представник Податкової міліції нагадав, що Тимошенко інкримінується, серед іншого, приховування ЄЕСУ валютної виручки на суму 165 мільйонів доларів та ухиляння від сплати податків на 47 мільйонів гривень.

Яковинець сказав, що у слідства достатньо матеріалів, які свідчать про особисту провину Тимошенко.

Зокрема, зараз лідер "Батьківщини" має ознайомитися з результатами почеркознавчої експертизи, яка свідчить по те, що Тимошенко сама підписувала деякі документи, а також економічної експертизи щодо заподіяння збитків на вказану суму.

"До кінця наступного місяця, якщо дозволять захист і прокуратура, ми закінчимо досудове слідство і передамо справу до суду – і в судовому засіданні ви все побачите, ми нічого не приховуємо", - заявив Яковинець.

Як відомо, наприкінці жовтня заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко розслідуються три кримінальні справи. Він зазначив, що СБУ розслідує одну зі справ за боргами ЄЕСУ перед Міноборони Росії.

Нагадаємо, у середу, 9 листопада, Власенко заявив про нездатність Тимошенко пересуватися самостійно. "Її стан дуже-дуже погіршився. Це пов’язано і з умовами перебування, в першу чергу. Але лікарів я не бачив, тому діагноз її не знаю", - зазначив Власенко.

7 листопада Державна пенітенціарна служба заявила, що Юлія Тимошенко з власної необережності спровокувала 5 листопада загострення болю в хребті. Раніше повідомлялося, що в Тимошенко болі у спині. Через це екс-прем'єру у СІЗО, зокрема, робили масаж.

Читайте також:

Діагнози Тимошенко перетворять на таємницю за сімома печатями

Напівживу Тимошенко допитають у СІЗО - адвокат

Тимошенко не може рухатись: її водять під руки співробітники СІЗО

Біль у хребті не дав Тимошенко зустрітись з Власенком

У СІЗО заявили, що Тимошенко сама собі пошкодила спину

ВідеоНову справу проти Тимошенко передадуть до суду до Нового року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: