Підлеглий Могильова став на бік Луценка

Дата публікації
Перегляди
4972
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Підлеглий Могильова став на бік Луценка

Юрій Луценко. Ілюстрація / Фото: УНІАН

У Печерському суді дав свідчення завгар МВС.

Начальник автогосподарства МВС Василь Орбан дав свідчення на користь екс-міністра Юрія Луценка у Печерському суді.

Автомобілі автогосподарства МВС України закріплюються за відсутністю достатньої кількості штатних водіїв за працівниками інших оперативних підрозділів відомства ще з часів видання відповідного наказу міністра внутрішніх справ України Миколи Білоконя, заявив Орбан у суді.

"Наказ Білоконя діє і дотепер – в разі відсутності штатних водіїв у автогосподарстві закріпляти за автомобілями офіцерів інших оперативних підрозділів. Не він (водій Луценка Леонід Приступлюк) один був офіцером, закріпленим за автомобілем – весь час десь 150-200 офіцерів оперативних підрозділів були закріплені за автомобілями", - зазначив Орбан, зауваживши, що такий принцип не заперечував і відповідав внутрішнім наказам та інструкціям міністерства.

Також свідок зауважив, що водіями міністра могли бути лише особи, які мають відповідний допуск до секретної інформації. А оскільки у штатному розкладі водіїв автогосподарства таких осіб не було і немає зараз, відповідно, вони залучалися з інших підрозділів.

Також, відповідаючи на запитання сторони захисту Луценка, Орбан зазначив, що в 2007 році його приймали на службу до органів внутрішніх справ у віці 58 років і в кадрового апарату відомства до його віку не виникало будь-яких питань (сторона обвинувачення має сумнів у законності працевлаштування в МВС Приступлюка у 2005 році, коли йому виповнилося 47 років).

У той же час свідок наголосив, що ніяких вказівок щодо функціональних обов'язків водіїв автогосподарства він ні від Луценка, ні від третіх осіб не отримував.

Раніше повідомлялося, що колишній перший заступник Луценка Михайло Клюєв став першим свідком з близько півтора десятка, який виступив проти екс-міністра.

При цьому про відсутність порушень при прийнятті на роботу Приступлюка заявила вже ціла низка свідків у справі Луценка.

Читайте також:

Луценко впевнений у підтримці наступних 120 свідків

Жоден свідок у справі Луценка не прийшов до суду

Луценко на судах сидить на адреналіні

На сімнадцятому свідку Луценку стало в суді погано

Луценко заявив, що за свідками у його справі стежать

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4972
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація