Піскун каже, що не закривав справу проти Тимошенко

Екс-генпрокурор пояснив, що якщо держава не здатна довести провину людини, не можна розслідувати справу 10 років.

Святослав Піскун під час свого перебування на посаді Генерального прокурора України не виносив постанови про закриття кримінальної справи стосовно Юлії Тимошенко – це зробив слідчий за погодженням з ним.

"Постанова не моя, а слідчого. Не Піскун виносив постанову. Піскун погодився з цією постановою і не скасував її. Але це не мотивовано політичними мотивами. Я ще у 2005 році чітко пояснив, що якщо держава не здатна довести провину людини, не можна розслідувати справу 10 років", - зазначив Піскун.

За його словами, якщо діючий Генеральний прокурор вважає, що провина доведена, він може направляти цю справу до суду. "Я казав Віктору Павловичу (Генеральному прокурору Віктору Пшонці – ред.), що якщо Ви хочете ще щось перевірити, Ви маєте скасувати мою постанову та попрацювати по цій справі. Нічого тут немає дивного – це звичайна робота Генерального прокурора", - додав Піскун.

Нагадаємо, Генпрокуратура скасувала постанову про закриття кримінальної справи щодо Тимошенко.

У лютому 2001 року Тимошенко була поміщена у слідчий ізолятор за звинуваченням у тому, що під час перебування головою ЄЕСУ (у 1995-1997 рр.) здійснювала "контрабанду російського газу в Україну" та за несплату податків.

27 березня 2001 року Печерський районний суд Києва скасував санкцію на арешт Тимошенко, визнавши висунуті проти неї звинувачення безпідставними, і вона була звільнена (відбувши 42 діб у СІЗО).

Читайте також:

Піскун: Кірєєв зараз в справі Тимошенко цар і Бог

Генпрокуратура може підкинути Тимошенко ще 12 років тюрми

Тимошенко подала апеляцію на рішення у "газовій" справі

Генпрокуратура взялась за свекра Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: