Генпрокуратура може підкинути Тимошенко ще 12 років тюрми

Генпрокуратура може підкинути Тимошенко ще 12 років тюрми

На Тимошенко висить ще чотири справи / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Як повідомив глава прес-служби Генпрокуратури, проти Тимошенко наразі порушено не 11 кримінальних справ, а чотири.

На даний момент проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко порушено 4 кримінальні справи.

"Відновлена сьогодні кримінальна справу проти Тимошенко є четвертою", - сказав глава прес-служби Генпрокуратури України Юрій Бойченко.

Він додав, що окрім того, порушено кримінальні справи за коштами Кіотського протоколу, машинам "швидкої допомоги" (справи об'єднані в одне провадження) і справа щодо боргів ЄЕСУ.

За словами Бойченка, на даний момент в цій справі Тимошенко має статус особи, проти якого порушено кримінальну справу. Даний статус пояснюється тим, що Тимошенко не було пред'явлено звинувачення.

Разом з тим він розповів хронологію даної кримінальної справи. За його словами, кримінальну справу за фактом приховування від податків, а також розкрадання бюджетних коштів було порушено в 2001 році і припинено в січні 2005-го.

"Тимошенко інкримінують 2 статті - ч.5 ст. 191, ч.3 ст. 212 КК України", - додав Бойченко. Також він уточнив, що перша стаття передбачає до 12 років позбавлення волі, друга - до 8.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років

13 жовтня начальник Головного слідчого управління СБУ Іван Дерев'янко заявив, що стосовно Тимошенко порушено нову кримінальну справу - слідство обвинувачує Тимошенко у тому, що вона перевела борг ЄЕСУ перед Міноборони Росії на суму 405 мільйонів 500 тисяч доларів на державний бюджет України. 24 жовтня стало відомо, що ГПУ реанімувала ще одну справу проти Тимошенко щодо розкрадання понад 25 млн. грн. бюджетних коштів та ухилення від сплати понад 20 млн. грн.

Читайте також:

У БЮТ заявили, що проти Тимошенко порушили 11 кримінальних справ

Власенко пропонує стягнути борги Тимошенко по ЄЕСУ з Кучми і Азарова

Майже половина українців готові випустити Тимошенко заради євроінтеграції

Регіонал хоче посадити Ющенка поруч із Тимошенко

Єфремов упевнений, що декриміналізації статті Тимошенко не буде

Генпрокуратура може підкинути Тимошенко ще 12 років тюрми

Генпрокуратура може підкинути Тимошенко ще 12 років тюрми

Повʼязані теми:

Наступна публікація