Юрія Лужкова викликали до Росії на допит

Екс-мера Москви викликали на допит до слідчого департамент МВС Росії. Однак він не з'явився, заявивши, що перебуває за кордоном.

Правоохоронні органи викликали колишнього мера Москви Юрія Лужкова на допит до слідчого департамент МВС Росії. Він має дати свідчення у кримінальній справі про розкрадання в Банку Москви.

"Я був викликаний повісткою на допит у понеділок, 24 жовтня. Проте зараз я перебуваю за кордоном (у Великобританії - прим. ред.), де читаю лекції", - заявив Лужков.

"Проте я з'явлюся до слідчого, як тільки повернуся до Росії", - пообіцяв він.

4 травня колишній президент Банку Москви Андрій Бородін та його колишній перший заступник Дмитро Акулінін були заочно арештовані Тверським судом Москви. Раніше цей же суд усунув їх від посад на час слідства у порушеній проти них кримінальній справі.

Банкірам були висунуті звинувачення за статтею "Зловживання повноваженнями", зокрема, їх звинувачують у сприянні видачі кредиту під заставу майна з метою заволодіння бюджетними коштами. Зараз вони перебувають в міжнародному розшуку.

Згодом ці кошти, як стверджує слідство, були перераховані на особистий рахунок глави "Інтеко" Олени Батуриної – дружини Лужкова.

Юрій Лужков залишив посаду мера Москви 28 вересня 2010 року після того, як президент Росії Дмитро Медведєв несподівано звільнив його з формулюванням "у зв'язку з втратою довіри".

Читайте також:

Брата дружини Лужкова визнали винним у шахрайстві і дали три роки

Один з найбагатших російських банкірів утік на Захід

Батуриній пророкують долю Ходорковського

Лужков вивіз дочок до Лондона, бо боїться за їхнє життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: