Брата дружини Лужкова визнали винним у шахрайстві і дали три роки

Батуріна засудили до трьох років умовно. Той, у свою чергу, заявив, що вирок його повністю влаштовує, тому що дозволить надалі займатися своїми справами.

Пресненський суд Москви 6 червня визнав винним у шахрайстві в особливо великому розмірі підприємця Віктора Батуріна, брата дружини екс-мера Москви Юрія Лужкова.

Як повідомляється, суд засудив Батуріна до трьох років умовно.  Згідно з вироком, вина підсудного в інкримінованому злочині доведена та обгрунтована.

Слідство виявило, що Батурін розробив злочинний план з корисливих спонукань з метою заволодіння чужим майном. Зокрема, на початку червня 2008 року він продав своєму знайомому Ігорю Вашуркіну належне йому спільно з дружиною нежитлове приміщення площею 211 квадратних метрів, розташоване в будинку 26 на 2-й Тверській-Ямській вулиці Москви. Формально угода була оформлена з батьком покупця Олегом Вашуркіним. Батурин отримав 23800 тисяч рублів і зобов'язався протягом трьох днів передати йому приміщення.

В кінці місяця в порушення зобов'язання передати приміщення протягом трьох днів після оплати, Батурин уклав ще один договір про його продаж, але вже з іншим покупцем - директором "ПТК "Газстройкомплект" з інвестицій Дмитром Журавльовим. Бізнесмен отримав від нього $ 1,5 млн, про що видав розписку.

При цьому Батурін гарантував покупцеві, що приміщення нікому не продане, не подароване, не заставлене, в спорі і під арештом не перебуває.

"У результаті злочинних дій Батурін незаконно отримав більше 35 мільйонів рублів", - заявила на процесі представник прокуратури.

Потерпілий Журавльов заявив на суді, що не має претензій до Батурина і вважає його невинним. Він просив закрити кримінальну справу за відсутністю складу злочину. Журавльов повідомив суду, що отримав від Батурина повну суму компенсації від невдалої угоди. Однак стаття «Шахрайство» не передбачає примирення сторін, тому судовий процес було продовжено.

Сам Батурін заявив, що поки не планує оскаржувати рішення суду. Він заявив, що вирок його повністю влаштовує, тому що дозволить надалі займатися своїми справами. "Мене повністю влаштовує робота судді і те, як він провів процес", - підкреслив засуджений. Він також додав, що завдяки умовному покаранню "і вовки ситі, і вівці цілі".

Читайте також:

Олену Батуріну звинуватили у земельних махінаціях

Брат Батуріної заявив про її розорення

Брат Батуріної попросив перевірити "злочинну діяльність" сестри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: