Після Януковича і Азарова Майдан помили з милом

Підприємці вирішили, що миття рук і вух після зустрічі з президентом і прем'єр-міністром може бути замало, тому помили ще й Майдан. З милом.

Після того, як президент Віктор Янукович та прем'єр-міністр Микола Азаров покинули Майдан після зустрічі з підприємцями, мітингувальники помили Майдан водою з милом.

Нагадаємо, після вшанування пам'яті жертв Голодомору у суботу президент і прем'єр вирушили на Майдан. Там Янукович допустив ветування Податкового кодексу у разі відсутності компромісу між мітингувальниками і урядом.

Віктор Янукович також не виключив можливість ухвалення кадрових рішень за результатом розгляду ним Податкового кодексу.

"Якщо буде необхідність, і я побачу, що є грубі процесуальні порушення, які призвели до такої ситуації, і треба буде прийняти кадрові рішення - я ці рішення прийму", - зазначив Янукович.

Президент наголосив на необхідності врахування пропозицій підприємців в Податковому кодексі, щоб в результаті держава отримала реальний інструмент детінізації і дерегуляції економіки.

Відповідаючи на запитання підприємців щодо проблем, з якими вони стикаються під час ведення бізнесу, зокрема, з корупцією чиновників, Янукович заявив: "Я зроблю все, щоб знищити корупцію у владі".

"Але це не робиться за один день. І ми в цьому питанні з вами союзники. Хто більш за все страждає від корупції? - Народ. І бізнес. І я зацікавлений в тому, щоб подолати цю хворобу", - додав він.

Після завершення візиту президента Віктора Януковича і прем'єра Миколи Азарова на Майдан Незалежності до підприємців один із координаторів акції заявив у гучномовець: "А тепер помийте руки і викиньте з вух все, що ви чули".

Після цього підприємці вирішили помити не лише руки, а й місце, де стояли представники влади.

Детальніше про акції протесту читайте тут.

Читайте також:

ПР: на Майдані стоять найманці, яких "бариги" ганяють стусаном під зад

Азаров: в Україні найнижчі податки в Європі

Протест підприємців: відео головних подій на Банковій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: