Племінник Герман бив дівчат разом з охоронцями клубу - очевидці

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Племінник Герман бив дівчат разом з охоронцями клубу - очевидці

Племінник Герман побив двох дівчат і чоловіка, які заступилися за його вагітну дружину

Постраждалі бояться спілкуватися з журналістами та запевняють, що "ніхто нікого не бив".

Небіж радника президента України Ганни Герман Олег Бокало вчинив бійку на вулиці біля нічного клубу у Львові, а не у самому приміщенні.

Він прибув на відкриття цього закладу разом з дружиною та товаришем, йдеться в сюжеті ТСН.

Власником закладу є однокласник Бокала Назар Білінський. Він запевнив, що у приміщенні клубу все було спокійно, а що сталось надворі - не знає.

"Люди були в клубі, вони відпочивали, жодних ексцесів, агресії навіть зі сторони Олега Бокало в клубі не було, абсолютно", - запевнив Білінський.

Говорити на камеру свідки інциденту не хочуть, але у приватній розмові розповіли, що на вулиці Бокало начебто почав бити свою вагітну дружину. Троє перехожих – двоє жінок і чоловік - вступились за неї. Розлючений Бокало разом із товаришем та кількома охоронцями побили усіх трьох.

"Коли приїхали на місце події працівники міліції, бійка далі продовжувалась, були вже втягнуті і ті працівники міліції", - повідомила речник управління МВС у Львівській області Світлана Добровольська.

Як відомо, під час цієї бійки була травмована одна слідча. Зараз у жінки діагностували черепно-мозкову травму, струс мозку і забої тіла.

Троє постраждалих із забоями і саднами звернулись до лікарні, але від шпиталізації відмовились. Розмовляти з журналістами потерпілі не хочуть. Мама однієї з перехожих, що вступилась за дружину Бокала, розповіла ТСН, що донька ні на кого не ображена.

"Вона ні до кого претензій немає. Ніхто нікого не бив", - заявила жінка журналістам під час спілкування домофоном.

Водночас однокласник Бокала переконує, що на товариша звели наклеп. "Олег Бокало має відношення до Ганни Герман, тому це хочуть пропіарити якось так", - впевнений Білінський.

Нагадаємо, у понеділок, 23 липня суд відпустив Бокала під заставу 76,5 тисяч гривень. Головною мотивацією захисників стало те, що у нього вдома вагітна дружина.

Однак, якщо вину Бокала доведуть, йому загрожує до 7 років ув'язнення.

Небіж Ганни Герман побив двох дівчат та чоловіка

Небіж Ганни Герман побив двох дівчат та чоловіка
Наступна публікація