Побита Ландиком модель не знала про кримінальну справу проти неї

Дата публікації
Перегляди
3004
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Побита Ландиком модель не знала про кримінальну справу проти неї

На Коршунову завели кримінальну справу / Фото: fashionbank.ru

Адвокат Коршунової заявив, що Ландик "скористався змінами в КПК".

Відкриття кримінального провадження відносно моделі Марії Коршунової, побитої Романом Ландиком, підтвердив її адвокат Володимир Раків.

Дівчині інкримінують умисне спричинення легких тілесних ушкоджень Роману Ландику, що спричинило розлад його здоров'я (ст. 125 КК України).

Як заявив Раків, Марії Коршуновій не повідомляли про підозру.

"Однак Марії Коршуновій не повідомляли про підозри", - зазначив захисник моделі.

За словами адвоката, захист Ландика "скористалася змінами в КПК України". Як виявилося, Ландик написав заяву в міліцію, та, у відповідності з новим КПК України, факт внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Це було ще 12 грудня 2012 року.

Читайте також: Дядько Романа Ландика не вважає його чоловіком

Адвокат дівчини вважає, що повідомлення про відкриття кримінального провадження проти Коршунової з'явилася у ЗМІ через те, що у четвер, 11 квітня, у Вищому спеціалізованому суді України, як очікується, буде розглянута касаційна скарга Ландика на рішення Апеляційного суду Луганської області.

"Ще коли справа перебувала в суді першої інстанції, сторона Ландика зверталася з заявою про порушення кримінальної справи за нанесення тілесних ушкоджень, а також про замах на вбивство. Тоді було винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи", - нагадав Раків.

Коршунова та її захист надали слідчому пояснення, до яких доклали копію рішення Ленінського районного суду Луганська, що не побачив у діях дівчини складу злочину. Раків припускає, що цього достатньо для того, щоб справу було закрито.

"Суд чітко висловився за даним фактом, він зазначив, що всі дії Коршунової були відповідними діями на незаконні провокаційні дії Ландика", - додав адвокат дівчини.

Нагадаємо, в липні 2011 року в одному з луганських кафе Роман Ландик побив модель Марію Коршунову. За побиття дівчини в ресторані сина народного депутата засудили на три роки умовно.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3004
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація