Подарунок Одесі від Львова "працює" для кафе

Подарунок Одесі від Львова "працює" для кафе

Загублений лев відшукався біля одеського кафе / Фото: Сегодня

Після того, як влада Львова подарувала на день народження Одеси розкішного лева, той безслідно зник і відшукався аж тепер - в одеському кафе.

Два роки тому львів'яни подарували Одесі на 215-й день народження міста статую лева "Нічний концерт під зоряним небом", яка загубилася через халатність чиновників. Газета "Сегодня" відшукала загубленого лева при вході до одеського кафе.

Розписаний відомою західноукраїнською художницею Лесею Квик гіпсовий лев - учасник арт-фестивалю "Парад левів" - зберігався з вересня 2009-го на території одного з одеських комунальних підприємств.

А рік тому, під час генерального прибирання, дивним чином зник. Шукати царя звірів особливо не шукали: на балансі згаданого підприємства він не значився, а тут ще й влада змінилася. Цієї осені мерія Львова, дізнавшись про зникнення, подарувала Одесі ще одного гіпсового представника сімейства котячих.

На перший подарунок Львова наткнулися зовсім випадково, прогулюючись по Трасі здоров'я в Одесі. Хижак спокійнісінько стоїть біля входу в ... кафе на самому березі моря, в 50 метрах від спуску з Французького бульвару.

"Його дуже люблять наші відвідувачі. Завжди біля нього фотографуються", - зізналися в адміністрації закладу. Ресторатори були невимовно здивовані, коли їм розповіли детективну історію цього лева.

"Нічого сказати не можемо, статую нашому господареві подарував місяця півтора тому його товариш", - заявив представник адміністрації.

Судячи з усього, скульптуру хтось виніс зі складу комунального підприємства і продав. Змінивши декілька власників, вона знайшла нарешті "прописку" на Трасі здоров'я.

Читайте також:

Експерти назвали міста з найвищими в Україні зарплатами

Одеса ухвалила програму поширення російської мови

У Львові оштрафували кафе з російськомовною вивіскою

Повʼязані теми:

Наступна публікація