Регіонал побоюється, що українці піднімуться й усе позабирають

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Регіонал побоюється, що українці піднімуться й усе позабирають

Володимир Рибак вважає, що треба створювати середній клас, а не відбирати пільги у чиновників

Але у Партії регіонів сподіваються, що до цього не дійде, бо вони зможуть створити середній клас.

З акцій протесту потрібно робити серйозні висновки. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав народний депутат, засутпник голови Партії регіонів Володимир Рибак.

"Людям важко, тому вони й виходять на вулицю. З цих акцій треба робити серйозні висновки. Питання номер один — підвищення зарплат і пенсій. Це можливо тільки за зростання економіки. В України дуже добре майбутнє", - впевнений він.

За його словами, "Господь дав нам усе". Навівши як приклад те, що Україна збирає рекордні врожаї навіть за низької культури землеробства. І тому могли б нагодувати себе і купити за гроші від сільськогосподарської продукції й газ, й все необхідне.

У декого з чиновників є бажання скоротити виплати чорнобильцям і ветеранам, розповів Рибак. І зазначив, що у нових документах, розроблених урядом спільно з пільговиками, вже не стоїть питання про скорочення соціальних виплат. Водночас Рибак наголосив, що не треба ставити питання "Як забрати гроші у чиновника?".

"Бо потім він буде гроші вимолювати, хабарі брати. Кожному треба віддати своє. Чи відмовлюсь я від чогось, чи ні — ви більше не отримаєте. Якби нас було два-три мільйони, а не 46, то воно б на щось вплинуло. Треба людей підтягувати до максимуму, а не робити всіх жебраками. А якщо ми підемо шляхом "зараз у них заберемо" — то всі стануть іще бідніші", - розмірковує Рибак.

Він вважає, що поглиблення розриву між бідними і багатими — катастрофа.

"Рано чи пізно українці піднімуться й усе заберуть. Думаю, нам удасться такого уникнути. Для цього треба, щоб у країні був чисельний середній клас", - сказав він.

Читайте також:

Партія регіонів заборонила своїм губернаторам йти на вибори

ПР назвала акцію чорнобильців провокацією

Регіонал запевняє, що вкидання пачок бюлетенів - "практика"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація