Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція Харкова шукає винуватців численних проривів теплотрас

Правоохоронці взялися за розслідування.

За харківські порвані труби взялася поліція. Правоохоронці розпочали розслідування, що ж саме призвело до масштабних аварій на тепломережах, йдеться у ТСН.16:45.

Від 22 лютого у Харкові сталося сім серйозних проривів. Без тепла на кілька днів залишалися тисячі людей. Щонайменше 700 об'єктів - житлові будинки, навчальні заклади та лікарні - в люті морози були без опалення.

Комунальники запевняють, що аварії сталися через старі труби, які давно не ремонтували. Хоча минулої осені відзвітували, що готові до опалювального сезону. Тепер поліція та прокуратура перевірять, куди пішли кошти на підготовку до зимового періоду, та хто саме відповідальний за готовність комунального господарства до роботи. Слідство ведуть за статтею "службова недбалість", яка спричинила тяжкі наслідки.

ВідеоПоліція розпочала розслідування масштабних аварій на тепломережах Харкова

Правоохоронці досліджують, що ж саме призвело до масштабних аварій на тепломережах. Починаючи з 22 лютого, у Харкові сталося сім серйозних поривів. Без тепла на кілька днів залишалися тисячі людей. Комунальники запевняють, що аварії сталися через старі труби, які давно не ремонтували. Поліція та прокуратура перевірять, куди пішли кошти на підготовку до зимового періоду.

Поліція розпочала розслідування масштабних аварій на тепломережах Харкова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції