Допоможіть зібрати кошти на потрібну пересадку нирки 5-річній Танюші

Родині потрібно зібрати 200 тисяч гривень

Мама Брославської Танюші звертається до всiх небайдужих людей із благанням про допомогу, адже дівчинці потрібна коштовна операція.

"Моїй донечцi 5 рокiв, 4 мiсяцi тому, їй дiагностували хронiчну ниркову недостатнiсть останього, 4-го ступеня. Зараз вона знаходиться в Київськiй лiкарнi ОХМАТДИТ, на гемодiaлiзi. В нас лише два шляхи: пожиттєвий дiалiз, причому до повнолiття дитина повинна жити в лiкарнi, бо дитячий дiалiз в областi не проводиться. Iнший вихiд - пересадка нирки, щоб дитина могла повернуться до нормального, повноцiнного життя", - розповідає мама дитини.

Батьки готуються до операції у столичній лікарні, але на все лікування і операцію знадобиться щонайменше 200 тисяч гривень.

"Сума непiдйомна для звичайної людини, тому звертаюсь до всiх небайдужих, допоможіть врятувати мою донечку. Вiрю, що є в цьому свiтi чуйнi люди, здатнi на великодушні вчинки. Буду безмежно вдячна за кожну гривню, перераховану на наш рахунок, адже вона наблизить можливiсть продовжити життя моєму ангелочку", - просить жінка.

Реквізити для допомги:

ПриватБанк

номер карти: 5168757302060589

Брославська Iнна Альгiрдасiвна

https://vk.com/tanyusha_help

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: