Під Одесою легковик на великій швидкості влетів під вантажівку

За попередніми даними, водій навіть не намагався загальмувати.

Під Одесою легковик на повній швидкості врізався у фуру. Машина залетіла під напівпричіп аж до багажника, йдеться у ТСН.16:45.

Водій загинув одразу. Щоби витягти авто з-під вантажівки, знадобилася спеціальна техніка. Поки це не зробили, про ймовірну кількість потерпілих достеменно не знали. Та з'ясували, що водій у салоні був сам.

Попередньо вважають, що легковик рухався з великою швидкістю. Інспектори кажуть - понад сто кілометрів за годину. За однією з версій, чоловік заснув за кермом, за іншою – не переконався в безпечності маневру. Принаймні, гальмувати він навіть не намагався. Експертиза також має визначити, чи був він тверезий.

"Було однозначно перевищення швидкості та недотримання правил дорожнього руху, недотримання безпечної дистанції. Можливо і заснув. Це був водій таксі, в нього було виявлено "шашку" на машині", - повідомив інспектор патрульної поліції в Одеській області Анатолій Силумець.

ВідеоПід Одесою легковик на повній швидкості врізався у фуру, водій загинув

Машина залетіла під напівпричіп аж до багажника. Щоби витягти авто з-під вантажівки, знадобилася спеціальна техніка. Попередньо вважають, що легковик рухався з дуже великою швидкістю. Інспектори кажуть - понад 100 кілометрів за годину. За однією з версій, чоловік заснув за кермом, за іншою – не переконався в безпечності маневру.

Під Одесою легковик на повній швидкості врізався у фуру, водій загинув

 

Залиште свій коментар