Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Постраждалий під час перегонів у Черкасах саме знімав подію з квадрокоптера

Саме тому чоловік і не помітив, що на нього їде автівка

 У Черкасах легковик під час перегонів влетів у натовп людей і збив одного з чоловіків, який саме знімав подію з висоти, йдеться в ТСН.12.00.

Усе відбувалось на околиці міста, там напередодні зорганізували перегони автомобілів просто на звичайній вулиці. Обабіч зібралися глядачі.

Один із легковиків на чималій швидкості занесло, він вилетів із дороги просто у юрбу глядачів, серед яких було чимало дітей. Проте ті, хто бачив автівку, встигли відскочити, окрім одного з чоловіків, який стояв далі від дороги. За словами очевидців, чоловік саме відволікся на мобільний телефон, бо керував квадрокоптером, який знімав перегони. Удар був такої сили, що він підлетів у повітря і кілька разів перевернувся. Це відзняли випадкові свідки.

За життя 31-річного потерпілого борються медики, він у важкому стані в реанімації. Відомо, що він знайомий організаторів заходу. Ці перегони погодила міська рада Черкас, йдеться на сайті установи, але організатори мали встановити необхідні знаки, схеми об'їзду та огородження, а поліція стежити за безпекою. Насправді глядачів від дороги під час заїзду відділяла лише стрічка. У поліції твердять, що звернень до них  щодо організації цього заходу  не надходило.

Зараз частина дороги, де відбувались перегони, відкрита для транспорту.

Відео Медики борються за життя чоловіка, якого збило авто під час перегонів у Черкасах

Усе відбувалось на околиці міста - там напередодні зорганізували перегони автомобілів просто на звичайній вулиці. Обабіч зібралися глядачі. Один із легковиків на чималій швидкості занесло, він вилетів із дороги просто у юрбу глядачів, серед яких було чимало дітей. Удар був такої сили, що один із чоловіків підлетів у повітря і кілька разів перевернувся. За життя 31-річного потерпілого борються медики, він у важкому стані в реанімації.  

Медики борються за життя чоловіка, якого збило авто під час перегонів у Черкасах

Залиште свій коментар

Вибір редакції