Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Прогрестех-Україна" долучилася до "Пакту заради молоді-2020"

"Прогрестех-Україна" долучилася до "Пакту заради молоді-2020"

Ініціатива спрямована на запуск освітніх партнерських проектів за участю комерційних компаній та вищих навчальних закладів.

"Прогрестех-Україна" долучилася до національної ініціативи із розв’язання проблем освіти та працевлаштування молоді.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці компанії у Facebook.
 
Ініціатива "Пакт заради молоді" спрямована на запуск освітніх партнерських проектів за участю комерційних компаній та вищих навчальних закладів, створення робочих місць для молоді та забезпечення молодих людей менторською підтримкою з питань побудови кар’єри.
 
Внесок "Прогрестех-Україна" в реалізацію Пакту, зокрема полягає в створенні за останні чотири роки 270 інженерних місць для молодих спеціалістів; підтримці партнерських стосунків з Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського, Національним аерокосмічним університетом імені М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Національним авіаційним університетом, Харківським політехнічним інститутом, провідними вишами Дніпра, Одеси, Полтави та інших студентських центрів України та проведенні з ними десятків спільних проектів. Окрім того, Прогрестех-Україна запровадила навчальні програми з підготовки студентів і випускників вишів до професійної інженерної роботи, створені на базі власних навчальних центрів у Києві, Харкові й Дніпрі.
 
Нагадаємо, "Пакт заради молоді" започаткували Міністерство молоді та спорту України, Центр корпоративної соціальної відповідальності та Представництво в Україні Фонду ООН у галузі народонаселення навесні 2016 року. Український Пакт є складником загальноєвропейської ініціативи з подолання проблеми безробіття європейської молоді, підтриманої Європарламентом, Єврокомісією та Європейською радою. Протягом чотирьох років від часу заснування українського "Пакту заради молоді", до нього приєдналися близько 150 підприємств-працедавців.

"Прогресстех-Україна" реалізує комплекс власних освітніх інженерних програм, починаючи від 2014-2015 навчального року. Загалом протягом шести років 200 з 380 випускників цих програм успішно пройшли додаткове тестування, співбесіду та приєдналися до інженерної команді "Прогрестех-Україна".
 
Запуск освітнього напряму в діяльності "Прогрестех-Україна" ініціював засновник міжнародного холдингу Progresstechgroup Володимир Кульчицький. Мета навчальних проєктів - популяризація інженерних професій, підвищення рівня технічної освіти в Україні, підготовка молодих фахівців до професійної інженерної роботі та інтеграції в міжнародний поділ праці, збереження і розвиток національного інтелектуального кадрового потенціалу.
 
"Прогрестех-Україна" на сьогодні є найбільшою компанією Progresstechgroup - міжнародний холдинг зі штаб-квартирою в Х'юстоні (штат Техас, США). У складі Progresstechgroup - низка інжинірингових центрів в Європі та Північній Америці, 14 офісів у всьому світі.
 
В Україні група також представлена конструкторським центром Аеро ДС, українськими підрозділами компаній PT-Americas, Tucana Engineering і Соupi.

Залиште свій коментар

Вибір редакції