Тисячі противників Податкового кодексу зібрали протест на Майдані

На Майдані Незалежності щонайменше п'ять тисяч протестувальників зібралися на акцію протесту проти нового Податкового кодексу. Акція почалася спокійно.

У понеділок, 22 листопада, на Майдані Незалежності зібралася акція протесту підприємців, які виступають проти підписання президентом Віктором Януковичем Податкового кодексу.

Як повідомив кореспондент ТСН.ua, на Майдані Незалежності зібралися щонайменше 5-6 тисяч підприємців. В той же час, акція протесту проходить спокійно, рух Хрещатиком та прилеглими вулицями не перекрито.

Учасники мітингу тримають у руках транспаранти з гаслами проти прийняття Податкового кодексу, таблички з назвами своїх міст і прапори своїх місцевих профоб'єднань. Також мітингувальники дудять у дудки.

У неділю на головній площі столиці оргкомітет протестуючого містечка зібрав сцену з веб-камерою, яку незабаром обіцяють включити. Близько півночі територію навколо обнесли парканом. Наметового містечка підприємці поки не ставили.

Як очікується, у мітингу візьме участь ще більше людей. Оргкомітет протестуючих проанонсував прибуття великої кількості людей з регіонів.

У той же час Центральний штаб порятунку українського підприємництва заявив, що співробітники правоохоронних органів перешкоджають приїзду до Києва протестуючих проти ухвалення Податкового кодексу підприємців.

"У штаб надійшла інформація про якусь заборону нашої акції і можливу силову протидію організаторам акції з боку представників правоохоронних органів і міськадміністрації при монтажі сценічних конструкцій і звукотехнічного обладнання", - заявили в штабі.

"Центральний штаб порятунку українського бізнесу закликає діючу владу припинити тиск на підприємців і дозволити їм реалізувати своє конституційне право на протест в рамках передбачених законодавством", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в документі підкреслюється, що "підприємці України готові до конструктивного діалогу і пошуку компромісу з владою, але тільки після ветування в найкоротші терміни Податкового кодексу президентом України".

У той же час в центрі Києва близько 6:00 ранку почали збиратися загони міліції. Найбільша кількість співробітників правоохоронних органів сконцентровано біля Кабміну і на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна рада прийняла в другому читанні і в цілому Податковий кодекс України. За це рішення проголосували 269 з 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

У той же час днями було створено координаційну раду підприємців, які виступають проти Податкового кодексу, розробленого урядом Миколи Азарова. Рада вимагає від президента ветувати Податковий кодекс, в іншому випадку підприємці обіцяють ініціювати проведення всеукраїнського референдуму про дострокове припинення повноважень президента України та Верховної ради. Також вони загрожують безстроковим страйком, початок якого заплановано на понеділок, 22 листопада.

19 листопада Верховна рада внесла поправки до Податкового кодексу. За ухвалення відповідного рішення проголосували 258 народних депутатів з 356. Всього зміни становлять 18 сторінок тексту.

Читайте також:

Мінфін: Податковий кодекс спрощує відносини бізнесу з державою

Податковий кодекс виведе з тіні сотні мільярдів гривень, кажуть регіонали

Підприємці висунули Януковичу ультиматум

ВідеоТисячі противників Податкового кодексу зібрали протест на Майдані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: