Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пшонка назвав себе членом команди по виконанню рішень президента

Новий генпрокурор заявив, що він член команди президента і зазначив, що Янукович не буде втручатися у розслідування справ ГПУ.

Новопризначений Генпрокурор Віктор Пшонка вважає себе членом команди президента Віктора Януковича.

Про це Генпрокурор заявив в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

Зокрема, Пшонка зазначив: "Звичайно, я член команди президента. Президент взяв на себе велику відповідальність і оголосив про це вже своїми указами, своїми рішеннями, про те, щоб у нас дійсно була правова держава, щоб були професійні закони, і звичайно, я як Генпрокурор - член команди по виконанню всіх тих рішень, які приймає президент".

Відповідаючи на питання, чи не може вплинути прямий вплив президента на об'єктивність розслідування тих справ, які веде Генпрокуратура, Пшонка зазначив: "Президент об'єктивна людина, його девіз у житті - рівність всіх перед законом, тому я вдячний президентові".

"Буду, звичайно, все робити, щоб з 11-тисячним колективом прокуратури професійно, високоморально служити народу України", - додав він.

Зазначимо, за даними ЗМІ, Віктор Пшонка є кумом президента Віктора Януковича і знаходиться з ним в дружніх стосунках.

Нагадаємо, 4 листопада Верховна рада призначила першого заступника генпрокурора Віктора Пшонки главою Генеральної прокуратури. Це рішення підтримали 292 народних депутатів.

Голова комітету з питань забезпечення правоохоронної діяльності Віктор Швець наголосив, що кандидатура генпрокурора має бути рівновіддаленою від усіх політичних сил.

Читайте також:

За генпрокурора Пшонку проголосували 8 бютівців

Україна отримала нового генпрокурора

Генпрокуратуру очолить земляк Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції