Пшонка розповів, що посади Тимошенко давали їй змогу викручуватися

Дата публікації
Перегляди
2073
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пшонка розповів, що посади Тимошенко давали їй змогу викручуватися

Фото: УНІАН

Генпрокурор зазначив, що у справах екс-прем'єра немає ніякої політики.

Пшонка впевнений у винуватості Тимошенко / Фото: President.gov.ua
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко скоїла всі злочини, які їй інкримінуються, перебуваючи на високих посадах, повідомив генпрокурор Віктор Пшонка.

"Є злочини, які скоїла Юлія Володимирівна, злочини розкриті, вони в доказах. В одній справі є вирок першої судової інстанції районного суду", - заявив генпрокурор під час інтерв'ю у передачі "Ткаченко.ua".

Генпрокурор зазначив, що тут немає ніякої політики, бо Тимошенко скоїла декілька злочинів, і за них треба відповідати.

Пшонка нагадав, що наразі проти Тимошенко порушено низку кримінальних справ, які розслідували ГПУ, Служба безпеки України і податкова міліція.

"Підняли ті кримінальні справи, які були в якісь роки. Але якщо подивитися шлях Тимошенко, службовий шлях, і всі ті злочини, які були скоєні, це все при високих посадах: то вона керівник "Єдиних енергетичних систем України", і працює під лобіюванням прем'єр-міністра Лазаренка і разом з ним скоює злочини; то вона перший віце-прем'єр в урядові Ющенка; то вона народний депутат; то вона прем'єр-міністр", - зазначив генпрокурор.

"І у всі часи всі ці службові посади не давали змоги, якось вона викручувалася, принципово підійти до юридичної правової оцінки того, що вона скоїла", - додав він.

Пшонка уточнив, що "зараз принципова є оцінка тим злочинам, тим подіям, тим обставинам".

"Давайте розберемося: слідство, обвинувачення, суд, всі судові інстанції... Говорять Європейський Суд? Європейський Суд. Але всі обставини ці були. Всі ці злочини, за які вона притягується до кримінальної відповідальності, виписані в сьогоднішніх законах України, в Кримінальному кодексі", - підсумував він.

Читайте також:

На лікування Тимошенко піде 2-3 місяці - лікарі

Бютівець розповів, як Тимошенко тягнули до лікарні з рядном на голові

Янукович наказав Пшонці розібратися зі смертю протестувальника

Пшонка розповів, що посади Тимошенко давали їй змогу викручуватися

Пшонка розповів, що посади Тимошенко давали їй змогу викручуватися
Наступна публікація