Регіонал Болдирєв не пише вірші про повій, а пише про Сталіна та КДБ

Нардеп-регіонал Юрій Болдирєв заявив, що вірш "Проститутка ты моя, проституточка" йому не належить. Навтомість зізнався, що писав про Сталіна, КДБ і Галичину.

Народний депутат від Партії регіонів Юрій Болдирєв спростував, що він пише вірші непристойного характеру про пиво та повій.

Днями в Інтернеті з'явилися цитати з нібито віршів Болдирєва, наприклад "посижу у фонтана с пивком, Сзади голос: "Какого, б.., х..ра!", чи "Проститутка ты моя, проституточка, Не на час зайду, зайду на минуточку".

Як розповів сам Болдирєв газеті "Сегодня", нічого подібного він не писав, але зізнався, що дійсно пише вірші – про інше.

"Це не мої тексти. Я дійсно пишу вірші, ще з молодих років, у мене є свій сайт, де можна побачити книгу моїх віршів. І є сторіночка на stihi.ru. Але оскільки на цьому сайті - більше 40 чоловік з прізвищем Болдирєв, причому двоє з них Юрія, які пишуть неймовірну гидоту, я написав своє ім'я як Юрій Ал Болдирєв", - сказав нардеп.

У цій поезії Болдирєва немає місця повіям, зате простежуються елементи політичної лірики. Він пише про КДБ: "Не повезло мне, как Иосифу (вочевидь, йде мова про Йосипа Бродського – прим. ред.): На нары КГБ не бросило".

Та про Сталіна: "Значение Сталина для русского народа То же, что пугала для огорода".

Крім того, є у Болдирєва вірші про Галичину, яку депутат раніше неодноразово пропонував відділити від України: "Галиция - нарост на теле Украины. На дерева стволе, как чага или хост. Пока он соки пьет - лишь гриб он, если ж ныне. Его отрезать - он лекарство. В рост Пойдет любовь ее к нам, наша к ней. Благослови, Господь, расстаться поскорей!".

Цей вірш Болдирєв написав у травні 2009 року. "Яворівський (Володимир Яворівський, нардеп від БЮТ – прим. ред.) хотів підняти галас навколо мого вірша - з тим, щоб мене затаврували. Казав, за це навіть судити можна. Але Мовчан (вже екс-бютівець), як мені передавали, сказав йому: "Не треба. Ти йому лише рекламу зробиш", - розповів регіонал.

Читайте також:

Юрій Винничук про графоманію і Болдирєва: "Проститутка ты моя, проституточка!"

Депутат-регіонал назвав Януковича Богом і царем

Толстоухов написав вірш: "меня и милиция не тронет... мы еще дерябнем"

Добкін вимикає радіо, коли співає Скрипка чи Вакарчук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: