Регіонал: "податковий Майдан" спонсорували Сорос і Березовський

За словами джерела в Партії регіонів, масові акції протесту на Майдані в листопаді 2010 року були профінансовані ззовні.

У Партії регіонів вважають, що "податковий Майдан" спонсорували Джордж Сорос і Борис Березовський.

Про це заявило газеті "Сегодня" джерело в Партії регіонів, коментуючи твердження лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова про те, що Сорос виділив кошти для того, щоб підготувати в Україні "певну групу молодих хлопців, які могли б за варіантом північної Африки запускати будь-які проекти".

"Єфремов не з тих, хто говорить просто так, та й закриту інформацію він отримує регулярно", - сказало джерело.

"До того ж установлено, що "податковий Майдан" спонсорували Сорос і Березовський. Точніше, ту його частину, яку очолював Данилюк", - заявило джерело в ПР.

У відповідь на це виконавчий директор міжнародного фонду Джорджа Сороса "Відродження" Євген Бистрицький заявив, що Партія регіонів страждає від психічної патології і боїться незалежних дій громадян України.

Борис Березовський заперечує це: "Вперше про це чую".

"Із Соросом я розмовляв востаннє 10 років тому. Взагалі ми з Соросом один одного не дуже любимо й не спілкуємося. У тому, що зараз відбувається в Україні, я не беру жодної участі", - заявив він.

Як відомо, один із лідерів "податкового Майдану" Олександр Данилюк заявив напередодні, що його організація "Спільна справа" планує 14 травня провести "День гніву" у Києві. Північноафриканські акції протесту називалися саме "днями гніву".

Читайте також: 

ПР: Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

Організатори Майдану зібрали чверть мільйона підписів за відставку Януковича

Підприємці з Майдану зібрали 112 тисяч голосів за відставку Ради

Після Великодня Януковичу влаштують новий Майдан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: