САП підготувала Труханову нове звинувачення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Холодницький заявив, що справа Труханова в майбутньому обов'язково має розглядатися в суді.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура має нове обвинувачення міському голові Одеси Геннадію Труханову.

Про це керівник САП Назар Холодницький повідомив на засіданні парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції, присвяченому досягненню 4 років роботи Антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури.

НАБУ та САП підтверджують, що саме справа Труханова розглядається судом найшвидше. Керівники антикорупційних відомств вважають, що це через те, що намагання встигнути винести рішення саме у Малиновському суді Одеси, а не в Антикорупційному суді, – зазначив директор НАБУ.

"У нас була інформація, що було намагання встигнути винести рішення саме у Малиновському суді Одеси, а не в Антикорупційному суді," – пояснив він.

Своєю чергою Холодницький, теж підтвердив швидкий розгляд справи.

"Справа Труханова дійсно надзвичайно швидко слухається, просто блискавично. Прокурори не встигають за такою швидкістю, оскільки виникла необхідність про зміну обвинувачення. Я як керівник САП маю її (зміну статті) погодити – я її буду погоджувати стільки часу, скільки треба, щоб вивчити нове обвинувачення, яке налічує 400 сторінок. І публічні заяви сторони захисту, що "ми йдемо пікетувати САП, щоб пришвидшити" – залишаються публічними заявами", – сказав очільник САП та додав, що "ця справа має бути розглянута в Антикорупційному суді".

Нагадаємо, 11 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила підозру меру Одеси Геннадію Труханову в декларуванні недостовірної інформації. Мер Одеси не вніс до декларації відомості про майно та доходи, власником яких є його колишня дружина.

Загалом до декларації 2015 року мер Одеси не вніс статки на загальну суму 32,48 млн грн, до декларації 2016 року — на 18,81 млн грн.

Відео Антикорупціонери перевіряють інформацію про наявність нерухомості Труханова у Лондоні

Вісім об'єктів, які пов'язують із Трухановим, зокрема трикімнатну квартиру за п'ять мільйонів доларів у центрі Лондона, знайшли журналісти. Усе майно придбано через офшорну корпорацію, чотири компанії якої перебували під контролем очільника Одеси.

Антикорупціонери перевіряють інформацію про наявність нерухомості Труханова у Лондоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції