Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Засудженого на 13 років прикордонника Колмогорова відпустили з-під варти

Справа скерована до суду першої інстанції.

Прикордонника Сергія Колмогорова, суд над яким відбувався сьогодні, 6 листопада, у столиці, звільнено, про що повідомив журналіст Олександр Рудоманов.

Колмогорова відправили на суд першої інстанції Касація задоволена Колмогорова звільнити з під варти

Опубликовано Олександром Рудомановым 6 ноября 2017 г.

 

“На цьому процедуру не завершено. В трагедії треба розбиратися. Але оскільки касаційна інстанція позбавлена можливості досліджувати докази, то їх повинен дослідити суд першої інстанції повторно. З приводу вашого звільнення. Оскільки скасовано судове рішення, на підставі якого вас утримують під вартою, ви сьогодні звільняєтесь з-під варти, і обрання вам нового запобіжного заходу - це буде компетенція суду першої інстанції," - зазначив головуючий у справі суддя Станіслав Кравченко.

Нагадаємо, зранку у Вищому спеціалізованому суді почався розгляд справи прикордонника Сергія Колмогорова, засудженого до 13 років ув'язнення за вбивство людини на посту 2014 року. Суд вважав, що обвинувачений умисно розстріляв з автомата автомобіль на околиці Маріуполя, під час чого загинула 30-річна жінка. Сам же Колмогоров стверджува, що виконував наказ начальства про зупинку підозрілого автомобіля, який не реагував на вимоги правоохоронців.

Сьогодні ж під будівлею суду дісталося радникові глави МВС Зоряну Шкіряку, який підтримував Колмогорова. Його оточила юрба та почала штовхати зі словами: "Нарешті, ми до тебе добралися!"

ВідеоСуд розглядає апеляцію прикордонника, засудженого на 13 років за вбивство жінки на передовій

Залиште свій коментар

Вибір редакції