Севастополь розчарувався в угоді про ЧФ РФ

Голова Севастопольської МДА заявляє, що Росія не виконує своїх обіцянок: підприємства флоту не отримують замовлень, робочі місця скорочуються, гроші не перераховуються.

Голова Севастопольської міської державної адміністрації (СМДА) Валерій Саратов не побачив поліпшення ситуації на підприємствах флоту в Севастополі після укладення угоди про продовження терміну базування Чорноморського флоту Росії на українській території.

"Наші очікування в зв'язку з підписанням угоди щодо Чорноморського флоту не виправдалися. У нас були побажання, щоб підприємства флоту більше отримували замовлень, але цього не сталося. Підприємства Чорноморського флоту реально перебувають у важкому становищі, і такий стан нас ніяк не влаштовує", - констатував чиновник.

За його словами, в поточному році підприємства флоту скоротили близько 12% робочих місць, будівельне управління флоту почало процедуру банкрутства, "дуже погано на 13-му судоремонтному заводі, який залишився фактично без замовлень".

Крім того, відповідно до угоди російська сторона повинна брати участь у розвитку соціально-економічної сфери Севастополя. Цього року місто має отримати 38 млн грн, але поки вони не отримані. Перший транш у розмірі 19 млн грн місто має отримати на початку наступного тижня.

Нагадаємо, 27 квітня Верховна рада ратифікувала двосторонню угоду про продовження терміну базування Чорноморського флоту Російської Федерації на українській території до 2042 року.

Читайте також:

Герман: чим вам заважає російський флот у Криму?

Україна і Росія змінять укази Ющенка щодо ЧФ

Після подорожчання газу в Україні зросла кількість супротивників ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: