Севастопольський дельфін-вундеркінд навчився гуляти по суші

Дата публікації
Перегляди
3049
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Дельфін імітує ходьбу людини

Дельфін вражає не тільки тренера, але і вчених / Фото: redorbit.com
У Севастополі дельфін-афаліна готує новий трюк - наслідуючи людині, він ходить по суші. Якраз зараз дельфін Гоша посилено тренується, намагаючись досконало відпрацювати номер, пише "Комсомольская правда" в Украине".

"Під час вистав дельфіни не раз вистрибували на поміст. Там вони крутилися, танцювали "рок-н-рол", - розповіли в прес-службі Севастопольського дельфінарію в Артбухті.

Але дельфін вирішив ускладнити свій номер: він сперся на грудні плавники і поповз, намагаючись повторити рухи людини при ходьбі, чим здивував свого тренера.

За таку майстерність дельфіна заохочують навіть червоною рибою, яку привозять у дельфінарій з Далекого Сходу.

"До речі, колись пращури дельфінів ходили по суші, але потім перебралися у воду. Про це свідчать знахідки, які виявлені археологами", - говорять у дельфінарії.

Так що цілком можливо, що Гоша на генетичному рівні згадав про вміння пересуватися по землі. У Севастопольському дельфінарії він вважається вундеркіндом серед інших трьох вихованців Артбухти. Адже саме Гоша в три рази швидше схоплює інформацію під час тренувань.

"Дельфіни постійно дивують нас своїми здібностями. Хоча в природі буває, що дельфіни під час полювання на рибу спеціально заганяють її на берег і самі вистрибують за нею. Однак суша - вороже середовище для афалінів", - заявляє старший науковий співробітник лабораторії морських ссавців Карадагського природного заповідника Сергій Кривохижин.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3049
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація